Daniel Krob

Fotbalový novinář se zálibou v řeči čísel. O Bundeslize, Bayernu, ale taky Premier League píše pro Footballclub.cz a Kopacak.cz, stejně tak jako pod vlastním jménem na sítích.

Dvě tváře Dortmundu. Borussia potvrdila, že do finále patří

Borussia Dortmund nezakončila svou jízdu v Lize mistrů s ušatým pohárem nad hlavou. Místo Marca Reuse se raduje Toni Kroos. Přesto Edin Terzić vyvedl mnohé z omylu a ukázal, že ve finále bylo BVB zaslouženě. Jak se mu to vlastně povedlo? Odpovídá poslední díl série Die Liga.

Die Liga

České legendy mají double. Leverkusen chce další trofeje

I bez evropské trofeje jsou svěřenci Xabiho Alonsa legendy. Včetně českého tria. Za událostmi posledního týdne, ale i za vývojem v Leverkusenu za poslední dva roky se ohlíží nový díl Die Liga.

Die Liga

Bundesligová tečka: Legendární Leverkusen, nováček do Evropy a záchrana na poslední chvíli

Bayer Leverkusen je definitivně neporaženým mistrem, Stuttgart s Hoffenheimem sestřelily Bayern na třetí místo, Heidenheim míří do Evropy a v Berlíně se bude Bundesliga hrát i příští sezonu. To nejdůležitější z posledního bundesligového kola přináší další díl seriálu Die Liga.

Die Liga

Liga mistrů, nebo Konference? Kadeřábek pálil v těsném boji o poháry

Už jen Augsburg stojí Leverkusenu v cestě k bájné ligové sezoně bez porážky. Během posledního bundesligového kola toho ale bude v sázce víc. Třeba Liga mistrů pro Hoffenheim. A pro koho bude sobota poslední ligovou v kariéře? Odpovídá nový díl seriálu Die Liga.

Die Liga

Bundesligový souhrn: Hložek hrdinou, podrážděný Tuchel a Hamburk naruby

Adam Hložek odpověděl všem kritikům. Na výbornou zastoupil Wirtze a Grimalda. Gólovou radost slavili Patrik Schick a Václav Černý, do brány se vrátil Tomáš Koubek, ale měl to hořké. Elitní fotbal se vrátí do Hamburku, HSV ale dál čeká. To všechno řeší další díl seriálu Die Liga.

Die Liga

Laterkusen znovu udeřil. A v boji o sestup přišlo štěstí z Dánska

Leverkusen má další pozdní zásah. Pořád tak žije jeho ambice stát se prvním neporaženým šampionem Bundesligy. Prohra se ale zdá být blíž a blíž. Hodně týmů vypadá, jako by se jim nechtělo do Evropy. A Mainz se konečně rozhodl, že nechce do druhé ligy. O tom všem v novém díle seriálu Die Liga.

Die Liga

Bundesliga si jde pro bonus. Leverkusen ukázal, že nechce prohrát, i když už může

Bundesliga má tři týmy mezi poslední dvanáctkou v Evropě a díky tomu téměř jistý bonus do příštího ročníku Ligy mistrů. O drama se starají třeba i Julian Nagelsmann nebo taky Porsche. O tom všem je aktuální vydání seriálu Die Liga.

Die Liga

Je sobota, protože je fotbal. Reportáž z pralesa

Fotbal není jenom Premier League. Za kopanou se dá vyrazit i za barák. Nebo během dne objet čtyři utkání napříč okresem. A přesně to jsme udělali. S tužkou na poznámky, od juniorky Benešova po poslední tým tamní okresní soutěže. Co jsme zažili?

Amatéři

Nový šampion. Leverkusen překonal trauma a ukončil nadvládu Bayernu

Dvanáct let. Tak dlouho čekala německá Bundesliga na jiného šampiona. Dominanci Bayernu v neděli definitivně ukončil Xabi Alonso a jeho Leverkusen. Překonáno je generační trauma věčně druhého Vizekusenu. Titulová jízda i pohled do roku 2002, to jsou témata nového dílu seriálu Die Liga.

Die Liga

Leverkusen kousek od doublu a nejmladší trenér v lize oživuje obra

Poslední dny posunuly Bayer Leverkusen krůček od zisku trofejí v Bundeslize i DFB Pokalu. Semifinálový konec Saarbrückenu navíc garantuje pohárovou radost českým barvám. Souhrn dění v lize, poháru, ale i pohled na benjamínka na lavičce Brém, to přináší nový díl seriálu Die Liga.

Die Liga
Popup se zavře za 8s