Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

Video: Sparťani vybrali gól roku. Vyhrála Haraslínova paráda z derby

28. červen 2023
Sdílejte:
Krásný i velmi důležitý. Takový je gól roku podle fanoušků Sparty.
Lukáš Haraslín a jeho radost po gólu, který sparťani loni zvolili za gól roku.Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Za nejkrásnější gól sezony 2023/24 zvolili fanoušci Sparty ten z přímého kopu Lukáše Haraslína v nadstavbovém utkání proti Slavii. Byl krásný i hodně důležitý, když otevřel skóre jediného derby, které Sparta nad Slavií v minulé sezoně vyhrála. Tahle výhra (3:2) dala prvnímu sparťanskému titulu po devíti letech zlatou pečeť.

„Byla to ideální pozice, kdy to můžu přes zeď trefit, a věděl jsem, že když tomu dám dobrou razanci a trefím to dobře, tak lze být úspěšný a míč může skončit v síti,“ uvedl tenkrát po zápase Haraslín.

Podívejte se i na všech deset branek, ze kterých sparťanští fanoušci Haraslínův gól roku ve finále vybrali.

Související články

Co chybělo Arsenalu a kdo půjde do Chelsea? Rozebíráme uplynulou sezonu Premier League

Další sezona anglické Premier League je u konce. Šampion se neměnil, i tak ale nejpopulárnější liga na světě rozhodně nenudila. To nejzajímavější rekapituluje nový podcast Football Clubu s Karlem Häringem a Janem Pikousem.

Podcast

Sparťanské dilema: lze nahradit Krejčího?

Novodobá ikona Sparty má nakročeno k odchodu. Jak by na Letné měli nahradit tak výraznou osobnost a zároveň tak klíčového fotbalistu? Kdo v současné Spartě má vlastnosti a za sebou i podobně poutavý příběh, aby Krejčího v kapitánské roli nahradil? Hledáme odpovědi…

Sparta

Dost alibismu. Pojďme se už konečně domluvit na pořádných pravidlech

Pojďme rozvolnit pravidla pro fanoušky na stadionech, ale výrazně zpřísnit tresty, píše v komentáři Filip Horký.

Komentář
Popup se zavře za 8s