Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Objednávky zde

Video: Krejčího slzy. Na rozloučenou?

30. květen 2024
Sdílejte:
Už jste viděli dojemný odchod Ladislava Krejčího ze hřiště v posledním ligovém zápase proti Plzni? Loučil se s Letnou, jako by ji měl opustit…
Kapitán se loučí.Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Ano, blížící se odchod ze Sparty není žádnou novinkou, ale oficiálně to potvrzeno pořád nebylo. Ladislav Krejčí je stále kapitánem Sparty, který ji pomohl vrátit na český trůn. Dokonce dvakrát v řadě.

Krejčí je už teď sparťanskou legendou, ale také fotbalistou v nejlepším věku (25 let) a s ambicemi, který se chce posunout zase o krok dál.

Že je na odchodu ze Sparty, se dá vyčíst i z jeho nedělního loučení s Letnou během střídání na konci zápasu s Plzní.

Vypadá to na španělskou La Ligu.

Krejčí, který je v nominaci Česka pro EURO 2024, preferuje podle webu inFotbal.cz z nabídek, které má na stole, přestup do Girony, se kterou je v kontaktu od zimy.

Třetí celek uplynulého ročníku španělské ligy, který si v příští sezoně zahraje Ligu mistrů, má podle inFotbalu Spartě nyní nabízet 12 milionů eur (296 milionů korun), určité informace se však rozcházejí v tom, zda jsou nebo nejsou součástí bonusy ve výši 1 až 2 milionů eur.

Krejčí je podle stejného zdroje na všech smluvních podmínkách s Gironou domluvený.

O Krejčího má mít zájem i Betis Sevilla a také Valencia, jak informoval iSport.cz. Ale ta má finanční bolesti a rozhodně nenabízí lepší vyhlídky než Girona, píše inFotbal.

Přestup do Girony je tak velmi blízko.

Partner Football Clubu

Betano je hlavním partnerem sekcí Cesta na EuroSpartaGirlPowerSázkařský koutek.

Související články

Sázkařské tipy ke startu Eura. Němci ve formě i beton v české skupině

Pohodová úvodní jízda favoritů turnaje, ale i urputná obrana v naší skupině. Vybrali jsme pět zápasů ze začátku Eura, které by neměly nechat žádného sázkaře chladným.

Sázkařský koutek

Nejhorší mistři. Na postup ze skupiny stačí tři remízy, ukázal Ronaldo

Co stačí v současném systému na postup ze skupiny na Euru? Dobře to ukazuje příklad mistrů Evropy z roku 2016…

Přímák

Německo na startu Eura: optimismus i otazníky kolem chybujícího Neuera

Čtvrtý neúspěch na velkém turnaji v řadě by byl pro německý fotbal devastující. Poničil by nejen jeho sportovní reputaci, ale způsobil by i ekonomické problémy. Na startu EURO však nikdo v zemi pořadatelů takhle černé brýle nasazené nemá. I díky návratu Toniho Kroose a slibnému jaru panuje mírný optimismus.

Cesta na Euro
Popup se zavře za 8s