O víkendu startuje ligová nadstavba a hlavní pozornost se logicky upíná na těsný souboj o titul mezi Spartou a Slavií. O pozornost se teď ale přihlásil i poslední Zlín, který láká na sobotní zápas s Jabloncem vstupným téměř zadarmo.
„Finálový boj o ligu začíná! Už tuto sobotu startuje nadstavbová část Fortuna ligy a teď nadešel čas, kdy se musíme sjednotit a táhnout za jeden provaz, ševci! Společně za záchranou! V sobotu 6.5. od 15 hodin přivítáme FK Jablonec. Na toto utkání jsme si pro vás připravili speciální jednotné vstupné 10 korun,“ píše zlínský klub na svém webu.
V průběhu této sezony jinak Zlín prodával vstupenky na domácí zápasy za základní cenu od 150 do 250 korun. Průměrnou návštěvností patří ševci k ligovým klubům s podprůměrným diváckým zájmem, když mají v aktuální sezoně průměr na domácí zápasy ve výši 3199 diváků, což je dvanáctá nejnižší návštěvnost.
Je možné, že se ve Zlíně inspirovali druholigovou německou Fortunou Düsseldorf, která minulý týden ohlásila ambiciózní plán - chystá vstup na své zápasy pro všechny zdarma.
Česka reprezentace na MS selhala na celé čáře. V dalším podcastu s analytiky Football Clubu rozebíráme, v čem byla největší potíž. A proč dřívější magie trenéra Koubka vůbec nezafungovala.
Ještě před dvěma týdny zněly Kapverdy ve skupině H jako pouhá exotická kulisa. Španělsko, Uruguay, Saúdská Arábie a k nim ostrovní debutant do počtu. Realita? Španělé vyhráli skupinu, Uruguay balí kufry a Kapverdy jsou v play-off.
Země mají ve svých jazycích často úplně jiná jména, než jaká používáme v češtině. Poznáte účastníky MS 2026 podle jejich vlastních jmen?
