O víkendu startuje ligová nadstavba a hlavní pozornost se logicky upíná na těsný souboj o titul mezi Spartou a Slavií. O pozornost se teď ale přihlásil i poslední Zlín, který láká na sobotní zápas s Jabloncem vstupným téměř zadarmo.
„Finálový boj o ligu začíná! Už tuto sobotu startuje nadstavbová část Fortuna ligy a teď nadešel čas, kdy se musíme sjednotit a táhnout za jeden provaz, ševci! Společně za záchranou! V sobotu 6.5. od 15 hodin přivítáme FK Jablonec. Na toto utkání jsme si pro vás připravili speciální jednotné vstupné 10 korun,“ píše zlínský klub na svém webu.
V průběhu této sezony jinak Zlín prodával vstupenky na domácí zápasy za základní cenu od 150 do 250 korun. Průměrnou návštěvností patří ševci k ligovým klubům s podprůměrným diváckým zájmem, když mají v aktuální sezoně průměr na domácí zápasy ve výši 3199 diváků, což je dvanáctá nejnižší návštěvnost.
Je možné, že se ve Zlíně inspirovali druholigovou německou Fortunou Düsseldorf, která minulý týden ohlásila ambiciózní plán - chystá vstup na své zápasy pro všechny zdarma.
České fotbalisty čeká ve čtvrtek ve tři hodiny ráno klíčový zápas ve skupině mistrovství světa s domácím Mexikem. Výkony národního týmu se nepozdávají ani bývalému reprezentantovi Tomáši Hořavovi. „Začíná to už v přípravce, děti se musí s míčem mazlit,“ tvrdí.
Česká reprezentace jde do posledního zápasu skupiny A s jasným cílem. Naděje na postup pořád žije, ale stojí na výhře nad Mexikem. Vysvětlujeme, kdy Česko skončí druhé a bude mít jistý postup a hledáme i odpověď na to, jak velkou jistotu dávají čtyři body v tabulce třetích míst.
Češi buď přepíšou historii Aztéckého stadionu, nebo pojedou domů. Přejeme si to první a posíláme do Mexika českému týmu motivační řeč Tomáše Kučery.
