Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

Na ligu za deset korun. Poslední Zlín si říká o fanouškovskou podporu

03. květen 2023
Sdílejte:
Za deset korun na ligu? Ve Zlíně to tak v sobotu bude.
Kupte to radši online. Ilustrační snímek.Foto: Zdeněk Němec / Mafra / Profimedia

O víkendu startuje ligová nadstavba a hlavní pozornost se logicky upíná na těsný souboj o titul mezi SpartouSlavií. O pozornost se teď ale přihlásil i poslední Zlín, který láká na sobotní zápas s Jabloncem vstupným téměř zadarmo.

„Finálový boj o ligu začíná! Už tuto sobotu startuje nadstavbová část Fortuna ligy a teď nadešel čas, kdy se musíme sjednotit a táhnout za jeden provaz, ševci! Společně za záchranou! V sobotu 6.5. od 15 hodin přivítáme FK Jablonec. Na toto utkání jsme si pro vás připravili speciální jednotné vstupné 10 korun,“ píše zlínský klub na svém webu.

V průběhu této sezony jinak Zlín prodával vstupenky na domácí zápasy za základní cenu od 150 do 250 korun. Průměrnou návštěvností patří ševci k ligovým klubům s podprůměrným diváckým zájmem, když mají v aktuální sezoně průměr na domácí zápasy ve výši 3199 diváků, což je dvanáctá nejnižší návštěvnost.

Je možné, že se ve Zlíně inspirovali druholigovou německou Fortunou Düsseldorf, která minulý týden ohlásila ambiciózní plán - chystá vstup na své zápasy pro všechny zdarma.

Související články

Další stanice Liga mistrů. Jsme nejlepší v Česku, užívá si Priske titul

Zatímco si Brian Priske užívá úspěch, který se naposledy ve Spartě podařil ještě Ivanu Haškovi, Jindřich Trpišovský ví, že zapsal neúspěch.

Česká liga

Glosář Luďka Mádla: Další stanice Liga mistrů. Priske Spartu pořád zlepšuje

Obhajobě titulu položila Sparta lepší základy v prvních poločasech, jejím fanouškům pokazil oslavy tvrdý zákrok policie a Zlín už se možná v lize kalibrované čáry nedočká.

Glosář

Bundesligová tečka: Legendární Leverkusen, nováček do Evropy a záchrana na poslední chvíli

Bayer Leverkusen je definitivně neporaženým mistrem, Stuttgart s Hoffenheimem sestřelily Bayern na třetí místo, Heidenheim míří do Evropy a v Berlíně se bude Bundesliga hrát i příští sezonu. To nejdůležitější z posledního bundesligového kola přináší další díl seriálu Die Liga.

Die Liga
Popup se zavře za 8s