Odemkněte si všechny texty a čtěte bez reklam. Koupit předplatné webu

Na ligu za deset korun. Poslední Zlín si říká o fanouškovskou podporu

03. květen 2023
Sdílejte:
Za deset korun na ligu? Ve Zlíně to tak v sobotu bude.
Kupte to radši online. Ilustrační snímek.Foto: Zdeněk Němec / Mafra / Profimedia

O víkendu startuje ligová nadstavba a hlavní pozornost se logicky upíná na těsný souboj o titul mezi SpartouSlavií. O pozornost se teď ale přihlásil i poslední Zlín, který láká na sobotní zápas s Jabloncem vstupným téměř zadarmo.

„Finálový boj o ligu začíná! Už tuto sobotu startuje nadstavbová část Fortuna ligy a teď nadešel čas, kdy se musíme sjednotit a táhnout za jeden provaz, ševci! Společně za záchranou! V sobotu 6.5. od 15 hodin přivítáme FK Jablonec. Na toto utkání jsme si pro vás připravili speciální jednotné vstupné 10 korun,“ píše zlínský klub na svém webu.

V průběhu této sezony jinak Zlín prodával vstupenky na domácí zápasy za základní cenu od 150 do 250 korun. Průměrnou návštěvností patří ševci k ligovým klubům s podprůměrným diváckým zájmem, když mají v aktuální sezoně průměr na domácí zápasy ve výši 3199 diváků, což je dvanáctá nejnižší návštěvnost.

Je možné, že se ve Zlíně inspirovali druholigovou německou Fortunou Düsseldorf, která minulý týden ohlásila ambiciózní plán - chystá vstup na své zápasy pro všechny zdarma.

Související články

Vstupenky na Euro 2024? Pořád se k nim dá dostat, řekneme vám jak

Registrace přes web Fotbalové asociace ČR sice skončila už ve středu, ale o lístky na zápasy Česka můžete pořád ještě zažádat přímo přes web UEFA. Čas je do úterý.

Zprávy

Kód za 15 tisíc. Už to dělám dlouho, píše překupník s lístky na Euro

Skvělý byznys si ze systému prodeje lístků na Euro 2024, jak ho zrealizovala FAČR, udělali někteří překupníci. Na bazarech už s kódy, které jde proměnit na lístky, obchodují. Psali jsme si s nimi.

Vstupenky

Lednička plná piv. Brazilská legenda udělala i z dopingové kontroly mejdan

Odevzdat vzorek po vyčerpávajícím utkání je pro mnoho fotbalistů noční můrou. Legendární Brazilec Sócrates, který před 12 lety zemřel, však na mistrovství světa v roce 1982 při jednom čůrání na povel zažil krásný večer.

Legendy
Popup se zavře za 8s