Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

Video: Takový gól jste ještě neviděli! Brankář byl úplně mimo, spletl si míč s penaltovým puntíkem

12. duben 2023
Sdílejte:
Švédský brankář Oliver Dovin se dopustil katastrofální chyby, když ztratil míč z dohledu, a umožnil tak soupeřovu útočníkovi vstřelit nejsnadnější gól v životě.
Zoufalý brankář. Ilustrační snímek.Foto: Vera Eremova / Shutterstock

Brankář Hammarby dostal rutinní zpětnou přihrávku, kterou si zpracoval a chystal se rozehrát.

Najednou se ale něco stalo a spletl si penaltový puntík s míčem - ten se kutálel směrem k jeho brance. Pro Benniho Traoreho z domácího Hackenu už nebyl problém dát na 1:0.

Nakonec Hacken zvítězil 3:1 a dvacetiletý švédský mládežnický reprezentant Dovin se může utěšovat tím, že má téměř celou sezonu na napravení dojmu. Švédská liga se totiž hraje opačným systémem jaro-podzim a má za sebou teprve dvě kola.Naše číslo 24

Vyzpovídali jsme Tomáše Součka nebo oscarového producenta a bývalého prezidenta LOSC Lille Michela Seydouxe. Řešíme tajemnou smrt východoněmeckého Beckenbauera. Celkem pro vás máme přes 160 stran unikátního čtení.

To chci!

Související články

Video: Blesková otočka. Dva góly za tři minuty a Dortmund je v semifinále

Tenhle dvojitý úder Niclase Füllkruga a Marcela Sabitzera posunul Borussii poprvé od roku 2013 do semifinále Ligy mistrů.

Zábava

Úprk přes hřbitov i skvělá akustika. Jak chutná fotbalový Hamburk?

Vydejte se s námi na reportáž do Hamburku. Volksparkstadion, kde bude česká fotbalová reprezentace hrát dva zápasy na Euru, býval domovem Kevina Keegana a viděl i historickou porážku s NDR.

Cesta na Euro

Video: Nejhorší penalta? Útočník ve španělské lize málem nedokopl na bránu

Mohla z toho být vyrovnávací branka v úplném závěru zápasu, místo toho si zkušený chorvatský útočník Ante Budimir uřízl ostudu.

Zábava
Popup se zavře za 8s