Odemkněte si všechny texty a čtěte bez reklam. Koupit předplatné webu

Video: Sprosťárny se nezapomínají. Dán Höjer ohodnotil turecké přivítání peprnou češtinou

14. září 2023
Sdílejte:
Casper Höjer přestoupil ze Sparty do Rizesporu a na uvítanou dostal naloženo od spoluhráčů. Ohodnotil to hezky česky…
Casper Höjer se raduje z pozdního vyrovnání na 3:3 v derby, když si jeho ostrý centr srazil do vlastní brány Aiham Ousou. Teď chce řádit v Rizesporu.Foto: Profimedia

Dánský fotbalový obránce Casper Höjer stejně jako bulharský záložník Martin Minčev přestoupil ze Sparty do Rizesporu. Pražané v neděli transfer obou hráčů do pátého týmu turecké ligy potvrdili na oficiálním klubovém webu.

Osmadvacetiletý Höjer přišel do Sparty před dvěma lety z Aarhusu. Jeho působení na Letné ovlivnily zdravotní problémy, které ho dvakrát vyřadily na několik měsíců ze hry. Plnou přípravu neabsolvoval kvůli zdraví ani před touto sezonou.

Za Spartu odehrál Höjer 38 soutěžních zápasů, v české nejvyšší soutěži absolvoval 32 utkání a vstřelil dva góly a 11 asistencí.

U aktuálního českého mistra pochytil minimálně základní slovní zásobu, co se fotbalových výrazů týče, jak potvrzuje následující video. Pozor, slova jsou sprostá, takže by si je neměl nikdo pouštět.

Související články

Piquého tah králem. Španělský mistr světa vymýšlí fotbal pro mladé

Zájem o fotbal u mladých výrazně upadá. O pozornost se dnes uchází mnohonásobně víc aktivit, než tomu bylo kdy dřív. Jak jich tedy k fotbalu přivést víc, aby se u něj nenudili a dostali, na co jsou zvyklí ve zrychlené době? Podobnou otázku si nejspíš položil i Gerard Piqué. A vypadá to, že na ni alespoň částečně našel odpověď.

Přímák

Zeď jsem si v tréninku dával na sedm metrů. Fotbalový génius Panenka odkryl trumfy

Legenda s knírkem slaví v sobotu 2. prosince 75 let. Dopředu gratulujeme a při té příležitosti znovu zveřejňujeme velký bilanční rozhovor, který vyšel na začátku roku 2018 v tištěném Football Clubu. Je třeba i o tom, jak chtěl mladý Antonín Panenka do Sparty a klub ho nepustil nebo jak mistrovský trenér Tomáš Pospíchal v kabině ukazoval, že je šéf.

Legendy

Vysoké pokuty pro Spartu i Baník. Za zpoždění zápasu i zraněného hasiče

Duel Baníku se Spartou (0:1) z půlky dohru má teď dohru v podobě vysokých pokut pro oba kluby za chování některých fanoušků. Letenští vyfasovali od Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace pokutu 300 tisíc korun, Baník zaplatí za porušení povinnosti pořadatele 150 tisíc korun, navíc má na jeden zápas podmínečně uzavřenou část stadionu.

Zprávy
Popup se zavře za 8s
zavřít reklamu