Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

Video: Sprosťárny se nezapomínají. Dán Höjer ohodnotil turecké přivítání peprnou češtinou

14. září 2023
Sdílejte:
Casper Höjer přestoupil ze Sparty do Rizesporu a na uvítanou dostal naloženo od spoluhráčů. Ohodnotil to hezky česky…
Casper Höjer se raduje z pozdního vyrovnání na 3:3 v derby, když si jeho ostrý centr srazil do vlastní brány Aiham Ousou. Teď chce řádit v Rizesporu.Foto: Profimedia

Dánský fotbalový obránce Casper Höjer stejně jako bulharský záložník Martin Minčev přestoupil ze Sparty do Rizesporu. Pražané v neděli transfer obou hráčů do pátého týmu turecké ligy potvrdili na oficiálním klubovém webu.

Osmadvacetiletý Höjer přišel do Sparty před dvěma lety z Aarhusu. Jeho působení na Letné ovlivnily zdravotní problémy, které ho dvakrát vyřadily na několik měsíců ze hry. Plnou přípravu neabsolvoval kvůli zdraví ani před touto sezonou.

Za Spartu odehrál Höjer 38 soutěžních zápasů, v české nejvyšší soutěži absolvoval 32 utkání a vstřelil dva góly a 11 asistencí.

U aktuálního českého mistra pochytil minimálně základní slovní zásobu, co se fotbalových výrazů týče, jak potvrzuje následující video. Pozor, slova jsou sprostá, takže by si je neměl nikdo pouštět.

Související články

Další stanice Liga mistrů. Jsme nejlepší v Česku, užívá si Priske titul

Zatímco si Brian Priske užívá úspěch, který se naposledy ve Spartě podařil ještě Ivanu Haškovi, Jindřich Trpišovský ví, že zapsal neúspěch.

Česká liga

Glosář Luďka Mádla: Další stanice Liga mistrů. Priske Spartu pořád zlepšuje

Obhajobě titulu položila Sparta lepší základy v prvních poločasech, jejím fanouškům pokazil oslavy tvrdý zákrok policie a Zlín už se možná v lize kalibrované čáry nedočká.

Glosář

Bundesligová tečka: Legendární Leverkusen, nováček do Evropy a záchrana na poslední chvíli

Bayer Leverkusen je definitivně neporaženým mistrem, Stuttgart s Hoffenheimem sestřelily Bayern na třetí místo, Heidenheim míří do Evropy a v Berlíně se bude Bundesliga hrát i příští sezonu. To nejdůležitější z posledního bundesligového kola přináší další díl seriálu Die Liga.

Die Liga
Popup se zavře za 8s
zavřít reklamu