Koupit předplatné webu za akční cenu 99 Kč napořád

Video: Sprosťárny se nezapomínají. Dán Höjer ohodnotil turecké přivítání peprnou češtinou

14. září 2023
Sdílejte:
Casper Höjer přestoupil ze Sparty do Rizesporu a na uvítanou dostal naloženo od spoluhráčů. Ohodnotil to hezky česky…
Casper Höjer se raduje z pozdního vyrovnání na 3:3 v derby, když si jeho ostrý centr srazil do vlastní brány Aiham Ousou. Teď chce řádit v Rizesporu.Foto: Profimedia

Dánský fotbalový obránce Casper Höjer stejně jako bulharský záložník Martin Minčev přestoupil ze Sparty do Rizesporu. Pražané v neděli transfer obou hráčů do pátého týmu turecké ligy potvrdili na oficiálním klubovém webu.

Osmadvacetiletý Höjer přišel do Sparty před dvěma lety z Aarhusu. Jeho působení na Letné ovlivnily zdravotní problémy, které ho dvakrát vyřadily na několik měsíců ze hry. Plnou přípravu neabsolvoval kvůli zdraví ani před touto sezonou.

Za Spartu odehrál Höjer 38 soutěžních zápasů, v české nejvyšší soutěži absolvoval 32 utkání a vstřelil dva góly a 11 asistencí.

U aktuálního českého mistra pochytil minimálně základní slovní zásobu, co se fotbalových výrazů týče, jak potvrzuje následující video. Pozor, slova jsou sprostá, takže by si je neměl nikdo pouštět.

Související články

AC Milán, Liverpool, ale i Rangers. Tady jsou možní soupeři pro českou top trojku

Tři české týmy v osmifinále evropských pohárů najednou je velká a příjemná novinka. V pátek po poledni se Sparta, Slavia a Plzeň dozvědí soupeře. Evropská liga se losuje v poledne, Konferenční liga o hodinu později. Projděte si, koho může česká top trojka dostat.

Zprávy

Ze Slavie do Sparty a zase zpět. Kdo měl Koška, byl nejlepší

Podle legendy právě při slavných volejích Jana Koška vzniklo zvolání „Piš!“ Fanoušci ho z tribun křičeli ještě dlouho po smrti nedostižného kanonýra.

Historie

Žádný šprým, Sparta má zase velký tým. Nasajte euforii z Letné i ze sítí

Sparta - Galatasaray 4:1 a zasloužený postup do osmifinále. Letná vybuchla nadšením, stejně tak sociální sítě. Projděte si ty nejlepší reakce z twitteru.

Sparta
Popup se zavře za 8s