Video: Sprosťárny se nezapomínají. Dán Höjer ohodnotil turecké přivítání peprnou češtinou

14. září 2023
Sdílejte:
Casper Höjer přestoupil ze Sparty do Rizesporu a na uvítanou dostal naloženo od spoluhráčů. Ohodnotil to hezky česky…
Casper Höjer se raduje z pozdního vyrovnání na 3:3 v derby, když si jeho ostrý centr srazil do vlastní brány Aiham Ousou. Teď chce řádit v Rizesporu.Foto: Profimedia

Dánský fotbalový obránce Casper Höjer stejně jako bulharský záložník Martin Minčev přestoupil ze Sparty do Rizesporu. Pražané v neděli transfer obou hráčů do pátého týmu turecké ligy potvrdili na oficiálním klubovém webu.

Osmadvacetiletý Höjer přišel do Sparty před dvěma lety z Aarhusu. Jeho působení na Letné ovlivnily zdravotní problémy, které ho dvakrát vyřadily na několik měsíců ze hry. Plnou přípravu neabsolvoval kvůli zdraví ani před touto sezonou.

Za Spartu odehrál Höjer 38 soutěžních zápasů, v české nejvyšší soutěži absolvoval 32 utkání a vstřelil dva góly a 11 asistencí.

U aktuálního českého mistra pochytil minimálně základní slovní zásobu, co se fotbalových výrazů týče, jak potvrzuje následující video. Pozor, slova jsou sprostá, takže by si je neměl nikdo pouštět.

Související články

Kritizuje europoslance Turka, pole by předělil podle dánského vzoru. „Jiný“ fotbalista Adam Gabriel

Adam Gabriel je originál. Není moc fotbalistů, kteří se zajímají o životní prostředí a nebojí se o tom mluvit. Stejně jako třeba o svých názorech na politického skokana poslední doby.

Zelená je tráva

Video: Vítězný gól Němců rozzlobil Maďary. Ptáme se: měl rozhodčí pískat faul?

Německo – Maďarsko 2:0. První gól dali Němci po situaci, proti které Maďaři protestovali u rozhodčího Makkelieho. Ten si však stál za svým a nerozporoval ho ani VAR, který vše zkoumal. Prohlédněte si Musialův gól a dejte vědět, jak vidíte spornou situaci.

Euro 2024

Glosář Luďka Mádla: Kéž by to byl jen špatný sen…

Tohle nebyla smolná prohra, ale krutá srážka s realitou, hodnotí úvodní vystoupení Česka na mistrovství Evropy reportér Luděk Mádl.

Glosář
Popup se zavře za 8s