Simulování je zhouba fotbalu. Jeho kritikům dává silný argument, proč ho zavrhnout. A opovržení si simulující hráči zaslouží i od svých fanoušků.
O to víc nepochopitelné je, že jsou hráči, kteří si ze simulování udělali jednu ze základních charakteristik. Z hvězd asi mnoho z vás jako první napadne Neymar.
Jeho krajan Deyverson to vyšperkoval ještě na vyšší level. Například v roce 2021 si získal pozornost, když spadl a natahoval čas po poplácání do zad od rozhodčího.
Teď o víkendu se odhalil v plné kráse, když ho v zápase s Flamengem zachytila kamera, jak hereckou vložku o tom, jak moc ho bolí noha, proložil mrkáním na spoluhráče.
Být to na nás, dostane pořádně dlouhý flastr. Takový fotbal nechceme.
Na vojně už fotbal vzdal, dnes je přitom rekordman v počtu ligových startů. V rozhovoru pro Football Club vypráví Milan Petržela o svých fotbalových ambicích a chuti hrát dál na nejvyšší úrovni, atmosféře na největších evropských stadionech, trénování s dětmi i ambasadorství fotbalové značky.
Prolínání s Ligou národů kvalifikaci o MS 2026 nesvědčí. Platná pravidla umožňují situaci, při které sportovní duch pláče.
Lvíčata hrají první zápas na Euru. Zápas s favorizovanou Anglií vysílá stanice ČT Sport. Češi by měli mít parádní „domácí“ prostředí, v Dunajské Stredě je vyprodáno