Odemkněte si všechny texty a čtěte bez reklam. Koupit předplatné webu

Video: Bláznivé penalty. Brankář dostal střelce kouzelnickým trikem

08. srpen 2023
Sdílejte:
To jste ještě neviděli. Brankář při penaltovém rozstřelu nejdřív dělal mima a pak vytáhl z úst metrový provázek. A nejbizarnější na tom všem je, že mu to vyšlo.
Tahle show zabrala.Foto: Profimedia

Argentinský brankář Nahuel Guzmán mexického klubu Tigres rád dělá vlny. Na sociálních sítích se třeba umí posmívat na adresu soupeřových fanoušků. 37letý hráč se šesti starty za Argentinu má prostě ve zvyku přitahovat pozornost. A povedlo se mu to i v posledním zápase severoamerického Leagues Cupu, kde se potkávají týmy z USA a Mexika.

Guzmán svému týmu pomohl do osmifinále klaunskými triky, které předvedl v penaltovém rozstřelu ve Vancouveru. Pantomima ještě na Sergia Cordovu nezapůsobila a penaltu proměnil.

Ve čtvrté sérii už ale Guzmán chytil do nečekané pasti Ranka Veselinoviče. Brankář, který zahájil svou desátou sezonu v klubu z Monterrey, naznačil rozhodčímu, že potřebuje chvilku. Poté si strčil prsty do úst a vytáhl barevnou stuhu.

Veselinovič stál dvanáct metrů od něj a trpělivě čekal, až se ujme své penalty. Jakmile Guzmán vytáhl poslední kousek stuhy, pohladil si břicho, jako by chtěl naznačit, že už se cítí mnohem lépe a může se kopat. Rozhodčí jeho show ocenil žlutou kartou.

Středopolař Vancouveru, možná ještě v úžasu z kouzelnického představení, vyslal na brankářovu levačku krotký pokus, který Guzmán chytil a Tigres vyhráli.

„Nesnažte se Nahuela pochopit, jen si to užívejte,“ napsal k tomu všemu na sociální sítě oficiální účet Tigres.

Související články

Vstupenky na Euro 2024? Pořád se k nim dá dostat, řekneme vám jak

Registrace přes web Fotbalové asociace ČR sice skončila už ve středu, ale o lístky na zápasy Česka můžete pořád ještě zažádat přímo přes web UEFA. Čas je do úterý.

Zprávy

Kód za 15 tisíc. Už to dělám dlouho, píše překupník s lístky na Euro

Skvělý byznys si ze systému prodeje lístků na Euro 2024, jak ho zrealizovala FAČR, udělali někteří překupníci. Na bazarech už s kódy, které jde proměnit na lístky, obchodují. Psali jsme si s nimi.

Vstupenky

Lednička plná piv. Brazilská legenda udělala i z dopingové kontroly mejdan

Odevzdat vzorek po vyčerpávajícím utkání je pro mnoho fotbalistů noční můrou. Legendární Brazilec Sócrates, který před 12 lety zemřel, však na mistrovství světa v roce 1982 při jednom čůrání na povel zažil krásný večer.

Legendy
Popup se zavře za 8s