Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

Video: Bláznivé penalty. Brankář dostal střelce kouzelnickým trikem

08. srpen 2023
Sdílejte:
To jste ještě neviděli. Brankář při penaltovém rozstřelu nejdřív dělal mima a pak vytáhl z úst metrový provázek. A nejbizarnější na tom všem je, že mu to vyšlo.
Tahle show zabrala.Foto: Profimedia

Argentinský brankář Nahuel Guzmán mexického klubu Tigres rád dělá vlny. Na sociálních sítích se třeba umí posmívat na adresu soupeřových fanoušků. 37letý hráč se šesti starty za Argentinu má prostě ve zvyku přitahovat pozornost. A povedlo se mu to i v posledním zápase severoamerického Leagues Cupu, kde se potkávají týmy z USA a Mexika.

Guzmán svému týmu pomohl do osmifinále klaunskými triky, které předvedl v penaltovém rozstřelu ve Vancouveru. Pantomima ještě na Sergia Cordovu nezapůsobila a penaltu proměnil.

Ve čtvrté sérii už ale Guzmán chytil do nečekané pasti Ranka Veselinoviče. Brankář, který zahájil svou desátou sezonu v klubu z Monterrey, naznačil rozhodčímu, že potřebuje chvilku. Poté si strčil prsty do úst a vytáhl barevnou stuhu.

Veselinovič stál dvanáct metrů od něj a trpělivě čekal, až se ujme své penalty. Jakmile Guzmán vytáhl poslední kousek stuhy, pohladil si břicho, jako by chtěl naznačit, že už se cítí mnohem lépe a může se kopat. Rozhodčí jeho show ocenil žlutou kartou.

Středopolař Vancouveru, možná ještě v úžasu z kouzelnického představení, vyslal na brankářovu levačku krotký pokus, který Guzmán chytil a Tigres vyhráli.

„Nesnažte se Nahuela pochopit, jen si to užívejte,“ napsal k tomu všemu na sociální sítě oficiální účet Tigres.

Související články

Co chybělo Arsenalu a kdo půjde do Chelsea? Rozebíráme uplynulou sezonu Premier League

Další sezona anglické Premier League je u konce. Šampion se neměnil, i tak ale nejpopulárnější liga na světě rozhodně nenudila. To nejzajímavější rekapituluje nový podcast Football Clubu s Karlem Häringem a Janem Pikousem.

Podcast

Sparťanské dilema: lze nahradit Krejčího?

Novodobá ikona Sparty má nakročeno k odchodu. Jak by na Letné měli nahradit tak výraznou osobnost a zároveň tak klíčového fotbalistu? Kdo v současné Spartě má vlastnosti a za sebou i podobně poutavý příběh, aby Krejčího v kapitánské roli nahradil? Hledáme odpovědi…

Sparta

Dost alibismu. Pojďme se už konečně domluvit na pořádných pravidlech

Pojďme rozvolnit pravidla pro fanoušky na stadionech, ale výrazně zpřísnit tresty, píše v komentáři Filip Horký.

Komentář
Popup se zavře za 8s