Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Video: Tady to Priske hecuje. Prohlídka stadionu Sparty před zápasem s Hradcem

29. březen 2024
Sdílejte:
Jak to na zápase Sparty vypadá před ligovým zápasem s Hradcem, včetně šaten, skyboxů, novinářské lávky a dalšího zázemí všech aktérů? Vydejte se na průzkum.
epet Arena, stadion AC Sparta Praha, má kapacitu 18 349 míst. Foto: Profimedia

Na Letné hraje AC Sparta Praha už od roku 1917. Současnou podobu získal její svatostánek v roce 1994. Vejde se sem přes 18 tisíc diváků (před rekonstrukcí to dokonce bylo 35 tisíc). Ostatně o fanoušcích tohoto klubu se často hovoří jako o dvanáctém hráči Sparty – díky neutuchající podpoře, se kterou nejen ženou svůj tým k vítězství, ale stojí při něm, i když se fotbalistům úplně nedaří. Pokud byste chtěli sparťanský stadion neboli epet Arenu prozkoumat na vlastní oči, máte jedinečnou možnost v rámci tamních komentovaných prohlídek. Permanentkář Sparty Daniel Kotula se ale vydal na průzkum stadionu a jeho zázemí už nyní před ligovým zápasem s Hradcem Králové.

Související články

Glosa od plotny: EURO je mrtvé, ať žije liga!

Že nás můžou Wallem, Vorlický, Birmančević nebo Panoš bavit víc než největší hvězdy Eura? Kateřina Bužková o tom nepochybuje. Liga za pár dnů startuje, pojďme si ji užít!

Komentář

Do třetice už to vyjde? Příští EURO bude hrát Anglie doma

EURO 2024 skončilo vítězstvím Španělska nad Anglií 2:1. Albion tak prohrál druhé finále v řadě. To příští se hraje v Londýně. Za čtyři roky se totiž mistrovství Evropy z Německa přesune na britské ostrovy.

Cesta na Euro
Aktualizováno

Český propadák, španělský rekord i saxofon. Dejte si německý šampionát ještě jednou, ve fotkách

Měsíc s fotbalovým Eurem je za námi. Shrnuli jsme ho ve fotogalerii s nejzásadnějšími okamžiky a krásnými snímky.

Euro 2024
Popup se zavře za 8s