Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

Video: Tady to Priske hecuje. Prohlídka stadionu Sparty před zápasem s Hradcem

29. březen 2024
Sdílejte:
Jak to na zápase Sparty vypadá před ligovým zápasem s Hradcem, včetně šaten, skyboxů, novinářské lávky a dalšího zázemí všech aktérů? Vydejte se na průzkum.
epet Arena, stadion AC Sparta Praha, má kapacitu 18 349 míst. Foto: Profimedia

Na Letné hraje AC Sparta Praha už od roku 1917. Současnou podobu získal její svatostánek v roce 1994. Vejde se sem přes 18 tisíc diváků (před rekonstrukcí to dokonce bylo 35 tisíc). Ostatně o fanoušcích tohoto klubu se často hovoří jako o dvanáctém hráči Sparty – díky neutuchající podpoře, se kterou nejen ženou svůj tým k vítězství, ale stojí při něm, i když se fotbalistům úplně nedaří. Pokud byste chtěli sparťanský stadion neboli epet Arenu prozkoumat na vlastní oči, máte jedinečnou možnost v rámci tamních komentovaných prohlídek. Permanentkář Sparty Daniel Kotula se ale vydal na průzkum stadionu a jeho zázemí už nyní před ligovým zápasem s Hradcem Králové.

Související články

Musím využít šanci. Bývalý gólman Sparty o boji o Evropu v Premier League

Slovenský reprezentant a brankář Newcastlu se v rozhovoru rozpovídal o dobré formě Magpies v Premier League, o častých zraněních v týmu i o tom, jak zvládá nabitý zápasový kalendář v závěru sezony.

Rozhovor

Video: Guardiola v rauši! Takhle prožívá nejlepší trenér světa tréninky

Trenérský mág Pep Guardiola žije fotbalem. Jak moc prožívá sporné situace při utkáních svého týmu, zná většina fanoušků z televizních přenosů. Emotivní hlášky slavného Španěla přímo z tréninku Manchesteru City vám ale vykouzlí úsměv na rtech.

Zábava

Počítáme koeficient: Česko je desáté! Příští liga se bude hrát o poklad

Česko se posunulo na klíčové desáté místo v tabulce národních koeficientů UEFA a už je jisté, že tam do konce sezony zůstane. Český šampion z příští sezony si tak zahraje Ligu mistrů.

Koeficienty
Popup se zavře za 8s