Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Video: Šílený život v Casablance. Fanoušci rozezpívali stadion pro 67 tisíc lidí

03. únor 2023
Sdílejte:
„Ohhhhhhh, c'est la vida loca!“ Fanoušci marockého Raja Casablanca rozezpívali celý stadion. Z videa budete mít husí kůži.
Fanoušci Raja Casblanca to umí rozjet.Foto: Profimedia

I takhle vypadá ligový fotbal v Maroku, tedy v zemi, která se na nedávném mistrovství světa v Kataru dostala jako první africký zástupce až do semifinále.

Pozor, nebezpečí chytlavých melodií, varuje s úsměvem německý magazín 11 Freunde, jehož šéfredaktor nový hit fanoušků Rajy Casablanky zveřejnil.

„Je to tak chytlavé, že bychom hned rádi cestovali do Maroka,“ uvedli jeho redakční kolegové. A my se přidáváme.

Takhle to vypadá, když zpívá stadion Mohameda V. pro 67 tisíc lidí:


Související články

Nejlepší vyhráli. Španělé berou zlato, protože se nebáli riskovat

Na EURO nepřijeli jako hlavní favorité. Už po úvodních zápasech ale bylo jasné, že přijeli pro zlato. Španělé hráli zábavně, odvážně, sebevědomě. A hlavně nejlíp ze všech. Evropský fotbal má po dvanácti letech šampiony, na kterých se snad všichni shodnou.

Euro 2024

Pyrotechnika pod lupou. Bezpečnost a svoboda můžou jít ruku v ruce

Spor o pyrotechniku na stadionech není jen bojem o bezpečnost, ale také o svobodu a soudržnost v moderní společnosti, píše v detailní analýze Vendula Divišová z katedry politologie na Masarykově univerzitě, která se dlouhodobě zaměřuje také na otázku zajišťování bezpečnosti na fotbalových utkáních.

Fanoušci

Glosa od plotny: EURO je mrtvé, ať žije liga!

Že nás můžou Wallem, Vorlický, Birmančević nebo Panoš bavit víc než největší hvězdy Eura? Kateřina Bužková o tom nepochybuje. Liga za pár dnů startuje, pojďme si ji užít!

Komentář
Popup se zavře za 8s