Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Peter Olayinka

Peter Olayinka je nigerijský fotbalový reprezentant, který se v Česku proslavil svým angažmá v pražské Slavii. Olayinka je křídelník či útočník.

Jak posílí Sparta a Slavia? A kdo je teď v lize nejžádanější zboží?

Co čeká Spartu bez Krejčího a Priskeho? Kde a jaké posily by měla lovit Slavia? Má Plzeň kádr na titul? A dokážou Ostrava s Libercem posílit tak, aby uhrály pohárovou Evropu? To a mnoho dalšího se dozvíte ve dvouapůlhodinové podcastové náloži s analytiky Vojtěchem Mrklasem a Tomášem Daníčkem o přestupech v české lize.

Podcast

Král mezi křídly. Proč Olayinkův odchod Slavii tak bolí?

Peter Olayinka byl jedním z nejlepších hráčů české ligy. V profilovém článku hráče, který Slavii opouští, se podíváme na to, v čem jsou jeho největší kvality a proč byl pro trenéra Trpišovského ideálním hráčem. Tedy na to, proč slávisty jeho odchod může hodně mrzet.

Slavia

Video: Nenápadný moment, který říká mnoho. Olayinka vtipně tlačí Juráskovu střelu do brány

Brzy ze Slavie odejde, teď za ni ale nigerijský křídelník pořád dýchá. Dokazuje to moment ze včerejšího zápasu s Baníkem.

Zábava

Olayinka, Kuchta a další. Porovnejte si červené fauly a tresty

Je stopka na čtyři zápasy pro Petera Olayinku za hlavičku v posledním ligovém zápase adekvátní? Porovnejte ji s dalšími trestanými zákroky z letošní sezony, dali jsme dohromady jejich videa.

Česká liga

Král mezi křídly. Vysvětlíme vám, proč Olayinkův odchod Slavii bolí

Peter Olayinka je jedním z nejlepších hráčů české ligy. V profilovém článku hráče, který Slavii nejpozději za půl roku opustí, se podíváme na to, v čem jsou jeho největší kvality a proč je pro trenéra Trpišovského ideálním hráčem. Tedy na to, proč slávisty jeho odchod, zvlášť pokud bude zadarmo, může hodně mrzet.

Taktika

Potvrzeno, Olayinka skončí ve Slavii. Tvrdík vysvětlil proč

FK Crvena zvezda oznámila dohodu s útočníkem Slavie Peterem Olayinkou.

Zprávy
Aktualizováno
Popup se zavře za 8s