Koupit předplatné webu za akční cenu 99 Kč napořád

Nicolae Stanciu

Nicolae Stanciu je rumunský fotbalový reprezentant, který hrál za Spartu i Slavii. Je dvojnásobným českým mistrem (se Slavií), dvojnásobným rumunským mistrem (se Steauou Bukurešť), belgickým mistrem (s Andrelechtem) a čínským mistrem (s Wu-chanem Three Towns).

Video: Stanciuova raketa. Nečekaným gólem z přímáku pomohl Rumunsku

Bývalý sparťan, pak slávista a teď čínský mistr pomohl svému národnímu týmu ke kvalifikační výhře nad Běloruskem. A udělal to pěkně.

Zábava

Stanciu se nevrátí. Trpišovský potvrdil, že Číňané chtějí moc peněz

Nicolae Stanciu se do Slavie nevrátí. Trenér sešívaných v rozhovoru potvrdil, že ho hodně chtěl, ale že čínský klub za něj chce až moc peněz. Jindřich Trpišovský okomentoval i případný odchod Ondřeje Lingra nebo váznoucí příchod Mojmíra Chytila.

Slavia

Slavia na lovu. Čeká nás dobrý týden, slibuje Tvrdík

Slávistický šéf Jaroslav Tvrdík k novoročnímu přání připsal slib dobrého týdne. Fanoušci mají jasno: chtějí návrat Nicolae Stanciua.

Zprávy

Stanciu má čínský titul po kontumační výhře. Slavia gratuluje

Nicolae Stanciu je mistrem Číny s klubem Wu-chan Three Towns. Místo dramatických zápasů rozhodl poslední kolo koronavirus. Vrátí se teď rumunský reprezentant do Slavie?

Zprávy

Vrátí se Stanciu do Slavie? Klub zveřejnil jeho vyznání, obdivuje Trpišovského

Slavia k Vánocům svým fanouškům nadělila text, ve kterém se Nico Stanciu vyznává z lásky k pražskému klubu. Stanciu dohrává v Číně sezonu, která může být mistrovská. Co bude pak? Hráč se vrátit chce, řekl už dřív jeho agent.

Zprávy
Popup se zavře za 8s