Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Kvalifikace

Reprezentační kvalifikace se hrají vždy před mistrovstvími světa a Evropy. V kvalifikacích se rozhoduje o účasti na největších reprezentačních akcích. Česko tradičně zvládá ty na Euro, kdežto na mistrovství světa zvládlo dosud úspěšně jen jednu ze sedmi kvalifikací.

Češky proti mistryním světa. Šance na první velký turnaj pořád žije

Poslední dva zápasy v kvalifikační skupině o EURO 2025 odehrají Češky proti Španělsku a Dánsku. Dvě výhry dávají ještě teoretickou šanci na přímý postup. I kdyby to nevyšlo, možnost historického úspěchu stále dává podzimní baráž.

Ženský fotbal

Musíme vyhrát, vědí reprezentantky. V Belgii jim jde o příslušnost k elitě

Fotbalovou reprezentaci žen čeká čtvrté kvalifikační utkání o postup na mistrovství Evropy. Češky v belgickém Sint-Truidenu vyzvou domácí výběr, kterému se budou snažit oplatit porážku z minulého pátku, kdy v Edenu prohrály 1:2.

Euro 2025

Petr Čech: Věřím, že Češky postoupí na Euro. Ženský fotbal sleduje i kvůli dceři

V poslední době se o něm psalo spíš jako o hokejovém brankáři, ale díky tomu, že jeho 16letá dcera Adéla hraje fotbal v Londýně, vrátil se legendární gólman Petr Čech zpátky do známého prostředí. Na zelené trávníky.

Euro 2025

Dvakrát proti Belgii. České ženy chtějí z Edenu první body v kvalifikaci o Euro

Fotbalová reprezentace žen se sešla v Praze, aby zahájila třetí sraz roku 2024. Tým trenéra Karla Rady v následujících dnech odehraje dva kvalifikační zápasy proti Belgii – první v pátek 31. května v pražském Edenu, v úterý 4. června pak na stadionu v belgickém Sint-Truidenu.

Reprezentace

Cesta za historickým úspěchem začíná. Věříme si, hlásí české hvězdy

V pátek v Uherském Hradišti proti Dánsku, v úterý pak na půdě mistryň světa. Kvalifikace na Euro 2025 českým reprezentantkám začíná zostra. Jak vidí šance na první postup na velký turnaj? Zeptali jsme se Evy Bartoňové, Kateřiny Svitkové a Gabriely Šlajsové.

Girl Power

Češky proti mistryním světa. Už ví, s kým se poperou o Euro 2025

Češky už znají své soupeřky, které jim stojí v cestě na historicky první velký turnaj.

Ženský fotbal

Kousek od mistrovství světa. Poslední společné tažení Čechů a Slováků

Chybělo málo, aby reprezentace neexistujícího státu postoupila na mistrovství světa. Nevěříte? Před třiceti lety se to mohlo stát Reprezentaci Čechů a Slováků. Zaznamenali jsme jejich vzpomínky.

Historie

Ženské Euro je blíž. Češky vyhrály skupinu v Lize národů

Ženská reprezentace porazila v Pardubicích Slovinsko 4:0 a vyhrála svou skupinu ve druhé výkonnostní úrovni Ligy národů. Posun o stupeň výš znamená i snadnější kvalifikační cestu na Euro 2025, které se bude hrát ve Švýcarsku. Byla by to česká premiéra na velkém turnaji.

Zprávy

Nechodíme hráčům zhasínat. Národní tým řeší místo klíčového zápasu diskotéku

Jaroslav Šilhavý i kapitán Tomáš Souček před pondělním utkání s Moldavskem v Olomouci věří, že mužstvo závěrečný krok zvládne a aktuální události přípravu neovlivní. Na předzápasové tiskové konferenci se ale logicky víc řešila návštěva diskotéky tří potrestaných hráčů než samotný fotbal.

Reprezentace

Svědík k reprezentaci? Jsem nastavený přijmout i takové výzvy, říká

Jaroslav Šilhavý nemá pokračování u reprezentace jisté ani v případě, že tým dovede na Euro. Do popředí spekulací o jeho nástupci se dostal Martin Svědík, který v rozhovoru se Sportem odpovídá diplomaticky, ale zároveň s jasným poselstvím. Je připravený na novou výzvu.

Zprávy
Popup se zavře za 8s