Koupit předplatné webu za akční cenu 99 Kč napořád

Chviča Kvaracchelija

Chviča Kvaracchelija je gruzínský reprezentační křídelník, který před sezonou 2022/23 přestoupil do SSC Neapol z Dinama Batumi za 11,5 milionu eur. V Neapoli dostal od fanoušků přezdívku Kvaradona, která spojuje jeho jméno a legendárního Diega Maradonu, který pro SSC vyhrál před Kvaracchelijou poslední italský titul.

Video: Nejlepší přihrávka všech dob? Osimhen kouzlil

Neapol vyhrála v 16. kole Serie A nad Cagliari 2:1. Vítězná branka byla z říše snů. Nigerijský útočník Victor Osimhen si pohrál s obránci soupeře a pak naservíroval gól jako na zlatém podnosu pro křídelníka Kvaraccheliju.

Serie A

Vrátí se scudetto do Milána? Začíná Serie A, liga omezených rozpočtů a vyrovnaných soupeřů

Čtyři mistři za poslední čtyři roky, atraktivní fotbal a spoustu zajímavých hráčů. To vše nabízí italský fotbal, přestože tamní kluby mají z finančního hlediska často dost svázané ruce. Jak posílily a proč se vyplatí Serii A sledovat?

Serie A

Neapol je v ráji. Nečekaný šampion konečně zlomil dlouhé prokletí

SSC Neapol je už i oficiálně novým italským mistrem. Po 33 letech navázal tým, od kterého se to nečekalo, na éru Diega Maradony.

Serie A

Zázrak, který nikdo nečekal. Rozebrali jsme Neapol

Kde jinde by se měl stát fotbalový zázrak než ve městě, kde je místní klub náboženstvím. Vysvětlíme vám, proč už není Neapol věčně druhá.

Serie A
Popup se zavře za 8s