Uplynulý prvoligový ročník opanovala pražská Sparta před Slavií. A stejné pořadí na prvních dvou místech bylo i v pomyslném žebříčku pokut za chování fanoušků a nezvládnuté pořadatelství. Sparta zaplatila ze všech klubů nejvíc, konkrétně šlo o 2,215 milionu korun. Druhá skončila Slavia s 1,55 milionem a třetí Baník Ostrava s 895 tisíci.
Česka reprezentace na MS selhala na celé čáře. V dalším podcastu s analytiky Football Clubu rozebíráme, v čem byla největší potíž. A proč dřívější magie trenéra Koubka vůbec nezafungovala.
Ještě před dvěma týdny zněly Kapverdy ve skupině H jako pouhá exotická kulisa. Španělsko, Uruguay, Saúdská Arábie a k nim ostrovní debutant do počtu. Realita? Španělé vyhráli skupinu, Uruguay balí kufry a Kapverdy jsou v play-off.
Země mají ve svých jazycích často úplně jiná jména, než jaká používáme v češtině. Poznáte účastníky MS 2026 podle jejich vlastních jmen?
Staňte se předplatiteli Football Clubu a odemkněte si všechny prémiové texty!
