Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Video: Zranil pořadatel španělského kapitána Moratu?

09. červenec 2024
Sdílejte:
Přišel španělský kapitán Álvaro Marata o finále Eura? Fanoušci Španělska jsou v šoku. Útočníka při oslavách po zápase omylem zranil pořadatel, který se nešikovně snažil zpacifikovat fanouška na hrací ploše.
Srážka Álvara Moraty s pořadatelemFoto: Profimedia

Celkem obvyklý obrázek jsme mohli vidět při i po semifinále Eura Španělsko vs. Francie. Hned několik fanoušků totiž postupně vběhlo na hrací plochu a muselo být vyvedeno pořadateli.

Po zápase při oslavách postupu španělského týmu však došlo ke kolizi zasahujícího pořadatele s kapitánem finalistů Álvarem Moratou, který byl očividně otřesen a s bolestivou grimasou odskákal po jedné noze stranou.

Podle informací německé tiskové agentury SID se jednalo o stevarda španělské asociace, nikoli UEFA.

„Jde o problém s kolenem,“ řekl krátce po incidentu lékař španělského týmu Oscar Luis Celada. Podle španělských médií však úder pravděpodobně nebyl vážný a žádné vážné zranění se v tuto chvíli neočekává. „Nemyslím si, že jde o něco vážného. Má něco s nohou. Ale musíme počkat a uvidíme zítra," řekl po zápase trenér Španělska Luis de la Fuente

Související články

Kdy se vrátí plzeňská kometa? Durosinmi bude až na jaře, říká Koubek

Rafiu Durosinmi je vyléčený, ale má před sebou dlouhou práci, aby dohnal manko. Trenér Koubek s ním naplno počítá až na jaro.

Zprávy

Český unikát: Slavná Eura ukončily experimenty

EURO 2024 se blíží do finále a Česko u toho už dlouho není. Na turnajích v letech 1996 a 2004 jsme ale psali historii. A to nejen ziskem stříbra a bronzu.

Přímák

Yamal září. Proč svého nemáme i v Česku?

Lamine Yamal otevírá zajímavou debatu o věku hráčů. Jsou dnešní mladí jiní než dřívější supertalenti? Nastal obecně čas pro fotbalové mládí a jaká jsou rizika pro jejich růst? Proč tak mladí hráči na top úrovni nejsou i u nás? A rodí se nová španělská nadvláda v mezinárodním fotbale?

Euro 2024
Popup se zavře za 8s