Odemkněte si všechny texty a čtěte bez reklam. Koupit předplatné webu

Video: Nejhezčí asistence, která se nepočítá. Neuvěřitelné sólíčko z anglické ligy

28. duben 2023
Sdílejte:
Alexander Isak vyzval k tanci celou pravou stranu obrany Evertonu. Byl z toho krásný gól.
Spoluhráči gratulují Alexandru Isakovi ke krásné akci.Foto: Profimedia

Alexandr Isak si vzal míč na půlce u lajny a zamotal hlavu celé pravé straně obrany Evertonu tak, že z toho nakonec byl snadný gól pro Jacoba Murphyho.

V soukromých statistikách švédského reprezentanta tohle jeho čarování ale nenajdete. Kvůli teči před Murphyho zakončením, z toho pro Isaka není oficiální asistence. Zatímco gólů dal v 16 zápasech Premier League deset, u kolonky gólových přihrávek svítí stále nula.

Mrzet ho to ale asi dlouho nebude.

Jeho Newcastle na Evertonu vyhrál 4:1 a míří do Ligy mistrů. Tam straky hrály naposledy v sezoně 2002/03 (a ještě neúspěšnou kvalifikaci o rok později), do evropských pohárů se pak naposledy podívaly v sezoně 2012/13, kdy se dostaly až do čtvrtfinále Evropské ligy.

Naše číslo 24

Vyzpovídali jsme Tomáše Součka nebo oscarového producenta a bývalého prezidenta LOSC Lille Michela Seydouxe. Řešíme tajemnou smrt východoněmeckého Beckenbauera. Celkem pro vás máme přes 160 stran unikátního čtení.

To chci!

Související články

Piquého tah králem. Španělský mistr světa vymýšlí fotbal pro mladé

Zájem o fotbal u mladých výrazně upadá. O pozornost se dnes uchází mnohonásobně víc aktivit, než tomu bylo kdy dřív. Jak jich tedy k fotbalu přivést víc, aby se u něj nenudili a dostali, na co jsou zvyklí ve zrychlené době? Podobnou otázku si nejspíš položil i Gerard Piqué. A vypadá to, že na ni alespoň částečně našel odpověď.

Přímák

Zeď jsem si v tréninku dával na sedm metrů. Fotbalový génius Panenka odkryl trumfy

Legenda s knírkem slaví v sobotu 2. prosince 75 let. Dopředu gratulujeme a při té příležitosti znovu zveřejňujeme velký bilanční rozhovor, který vyšel na začátku roku 2018 v tištěném Football Clubu. Je třeba i o tom, jak chtěl mladý Antonín Panenka do Sparty a klub ho nepustil nebo jak mistrovský trenér Tomáš Pospíchal v kabině ukazoval, že je šéf.

Legendy

Vysoké pokuty pro Spartu i Baník. Za zpoždění zápasu i zraněného hasiče

Duel Baníku se Spartou (0:1) z půlky dohru má teď dohru v podobě vysokých pokut pro oba kluby za chování některých fanoušků. Letenští vyfasovali od Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace pokutu 300 tisíc korun, Baník zaplatí za porušení povinnosti pořadatele 150 tisíc korun, navíc má na jeden zápas podmínečně uzavřenou část stadionu.

Zprávy
Popup se zavře za 8s
zavřít reklamu