Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Video: Lehni si! Simulování jako taktika německé reprezentace

22. listopad 2023
Sdílejte:
Němci prohráli i v Rakousku a jejich nejzajímavější akce nebyla vůbec fotbalová.
Julian Nagelsmann během zápasu v Rakousku.Foto: Profimedia

Německo má účast na příštím Euru, které se hraje v létě 2004, jistou. Turnaj uspořádá. Místo kvalifikace hraje dlouhou přípravu na domácí turnaj a Němci z toho už mají bolehlav.

Poté, co letos padli s Polskem, Kolumbií a ve Wolfsburgu dostali na začátku září 1:4 od Japonska, skončil jako hlavní německý trenér Hansi Flick.

Nahradil ho Julian Nagelsmann a moc se toho zatím nezměnilo. Teď v listopadu Němci prohráli v Berlíně s Tureckem 2:3 a včera 0:2 v Rakousku.

Například komentář na webu Kickeru píše, že z Německa se stává vysněný kandidát pro účastníky Eura z prvního výkonnostního koše. Strach z aktuální formy našich sousedů opravdu nejde. Rakousko včera vyhrálo zaslouženě.

Možná nejpozoruhodnější akci Německa předvedl ve Vídni Nagelsmann, když na začátku druhého poločasu brankáři Kevinu Trappovi nařídil, aby simuloval.

„Vypovídá to o mnohém: za stavu 0:1 a 40 minut do konce utkání nařizuje reprezentační trenér Nagelsmann brankáři Trappovi, aby si během testovacího zápasu vzal krátkou přestávku na zranění, během které Brandt donesl Havertzovi pokyny od trenéra,“ shrnul rozpoložení v Německu web magazínu 11 Freunde.

Související články

Glosa od plotny: EURO je mrtvé, ať žije liga!

Že nás můžou Wallem, Vorlický, Birmančević nebo Panoš bavit víc než největší hvězdy Eura? Kateřina Bužková o tom nepochybuje. Liga za pár dnů startuje, pojďme si ji užít!

Komentář

Do třetice už to vyjde? Příští EURO bude hrát Anglie doma

EURO 2024 skončilo vítězstvím Španělska nad Anglií 2:1. Albion tak prohrál druhé finále v řadě. To příští se hraje v Londýně. Za čtyři roky se totiž mistrovství Evropy z Německa přesune na britské ostrovy.

Cesta na Euro
Aktualizováno

Český propadák, španělský rekord i saxofon. Dejte si německý šampionát ještě jednou, ve fotkách

Měsíc s fotbalovým Eurem je za námi. Shrnuli jsme ho ve fotogalerii s nejzásadnějšími okamžiky a krásnými snímky.

Euro 2024
Popup se zavře za 8s