Promítání: ČR vs. Portugalsko! Diskuze: Voráček, Podaný, Tuček! Víc info zde

Video: Dojemné vánoční poselství Liverpoolu a Atlética

26. prosinec 2023
Sdílejte:
Fotbal je mnohem víc než jen kopání do míče na hřišti. Ve vánočních poselstvích pro své fanoušky to ukázaly dva přední evropské kluby – FC Liverpool a Atlético Madrid.
Trenér Liverpoolu Jürgen Klopp zdraví fanoušky.Foto: Shutterstock

Marketingová a komunikační oddělení fotbalových velkoklubů se ke konci roku opět činila. Vybrali jsme pro vás dvě nejemotivnější vánoční poselství, která vyprodukovali na britských ostrovech a ve Španělsku. Obě videa vás přesvědčí, že fotbal je mnohem víc než jen stav skóre po závěrečném hvizdu rozhodčího.

Vánoce jsou svátky klidu, míru a také splněných přání. To nejkrásnější se podařilo splnit Liverpoolu jednomu ze svých hendikepovaných fanoušků. Ten na srdečné setkání s největšími hvězdami týmu včetně trenéra Jürgena Kloppa a útočníka Mo Salaha a exkurzi zázemím klubu do konce života nezapomene. A pokud máte někdy z mediálních výstupů fotbalových osobností pocit, že jsou to bručouni, kterým na fanoušcích tolik nezáleží, okamžitě budete vyvedeni z omylu.

S přáním krásných Vánoc všem bez rozdílu zabodovalo také Atlético Madrid. To na své sociální sítě vyvěsilo na Štědrý den video, ve kterém se v neobvyklé životní situaci nevědomky setkávají dva fanoušci nesmiřitelných rivalů z Madridu. Brzy se ale přesvědčíte, že jsou chvíle, kdy musí jít rivalita stranou, aby zvítězila ryzí lidskost.

Související články

Kapitán Stanciu a v bráně Nita? Rumuni chtějí vystoupit z Hagiho stínu a sází na disciplínu

Můžou překvapit? A jakou roli v týmu mají staří známí Nicolae Stanciu a Florin Nita? O šancích Rumunska na Euru vypráví exkluzivně pro Football Club bývalý asistent národního týmu Ionut Badea.

Cesta na Euro

Kadeřábek má být v základu. EURO vyhraje Francie, říká Jarolím

Rozhovor s Davidem Jarolímem, bývalým českým reprezentantem a kapitánem Hamburgeru SV, o evropském šampionátu v Německu, vyhlídkách našeho nároďáku, vzpomínkách na MS 2006 a EURO 2008 a také o příští sezoně Bundesligy.

Cesta na Euro

Stříbro, bronz i Collina. Připomeňte si „česká“ Eura

Mistrovství Evropy si nejde představit bez Česka. Připomeňte si ve fotkách slavné chvíle i pády ze sedmi předchozích turnajů.

Cesta na Euro
Popup se zavře za 8s