Koupit předplatné webu za akční cenu 99 Kč napořád

Video: Dojemné vánoční poselství Liverpoolu a Atlética

26. prosinec 2023
Sdílejte:
Fotbal je mnohem víc než jen kopání do míče na hřišti. Ve vánočních poselstvích pro své fanoušky to ukázaly dva přední evropské kluby – FC Liverpool a Atlético Madrid.
Trenér Liverpoolu Jürgen Klopp zdraví fanoušky.Foto: Shutterstock

Marketingová a komunikační oddělení fotbalových velkoklubů se ke konci roku opět činila. Vybrali jsme pro vás dvě nejemotivnější vánoční poselství, která vyprodukovali na britských ostrovech a ve Španělsku. Obě videa vás přesvědčí, že fotbal je mnohem víc než jen stav skóre po závěrečném hvizdu rozhodčího.

Vánoce jsou svátky klidu, míru a také splněných přání. To nejkrásnější se podařilo splnit Liverpoolu jednomu ze svých hendikepovaných fanoušků. Ten na srdečné setkání s největšími hvězdami týmu včetně trenéra Jürgena Kloppa a útočníka Mo Salaha a exkurzi zázemím klubu do konce života nezapomene. A pokud máte někdy z mediálních výstupů fotbalových osobností pocit, že jsou to bručouni, kterým na fanoušcích tolik nezáleží, okamžitě budete vyvedeni z omylu.

S přáním krásných Vánoc všem bez rozdílu zabodovalo také Atlético Madrid. To na své sociální sítě vyvěsilo na Štědrý den video, ve kterém se v neobvyklé životní situaci nevědomky setkávají dva fanoušci nesmiřitelných rivalů z Madridu. Brzy se ale přesvědčíte, že jsou chvíle, kdy musí jít rivalita stranou, aby zvítězila ryzí lidskost.

Související články

Video: Fantastický kung-fu gól české lvice Bartoňové

Možná nejhezčí gól české fotbalové reprezentace za poslední roky. Výstavním akrobatickým kopem ho v zápase s Jižní Koreou dala Eva Bartoňová. Přesvědčte se sami.

Girl Power

Video: Nejbizarnější střídání všech dob. Připomeňte si, jak Kepa poslal trenéra do háje

Dnes je to přesně pět let, kdy španělský brankář Kepa Arrizabalaga předvedl věc, která se v dnešním profesionálním fotbale jen tak nevidí. Ignoroval svého trenéra a odmítl při střídání opustit hřiště. To všechno minutu před koncem prodloužení finálového zápasu prestižního Carabao Cupu.

Zábava

Video: Parádní gól a prapodivná oslava. Xhaka táhne Leverkusen k titulu

Výbuch radosti a pak pořádné zatrnutí. Záložník Bayeru Leverkusen Granit Xhaka si po parádní gólové střele vystřelil i ze všech na stadionu včetně trenéra Alonsa a lékařského týmu.

Bundesliga
Popup se zavře za 8s