Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

Video: Dal gól z půlky a nevěděl kde slavit. Ve Skotsku si vzpomněli na Schicka

07. únor 2023
Sdílejte:
Jak završit domácí vítězství? V 98. minutě. Od půlící čáry. Slabší nohou. Anglický útočník Hearts Stephen Humphrys si řekl o potlesk.
Stephen Humphrys si se spoluhráči užívá životní gól.Foto: Hearts of Midlothian

Zrovna Skotům tenhle moment připomínat nechcete. Patrik Schick jim na posledním Euru dal gól z půlky hřiště.

Stejnou parádu teď zažila skotská liga. Útočník Hearts Stephen Humphrys jí završil výhru Hearts nad posledním Dundee United, kterou si klub z Edinburghu upevnil třetí místo v lize za Celticem a Rangers.

Humphrys se stejně jako Schick trefil levačkou, na rozdíl od českého útočníka je to ale jeho slabší noha. V Hearts je na hostování z anglického Wiganu, v 17 zápasech se zatím trefil čtyřikrát.

„Jakmile jsem vystřelil, pomyslel jsem si, že to má šanci,“ řekl BBC. A dodal, že nevěděl, kam má jít slavit, protože nikdy předtím nedal gól z půlky.

Pro srovnání přidáváme i gól Patrika Schicka, který byl na konečných 2:0 ve skupinovém zápase na Euru 2020. Nádhera.

Související články

Počítáme koeficient: Česko je desáté! Příští liga se bude hrát o poklad

Česko se posunulo na klíčové desáté místo v tabulce národních koeficientů UEFA a už je jisté, že tam do konce sezony zůstane. Český šampion z příští sezony si tak zahraje Ligu mistrů.

Koeficienty

Nezmarův dluh. Kania sní o tom, že ho v Liberci splatí

V roce 2002 nebyl Jan Nezmar daleko od toho, aby dostal liberecký Slovan do Ligy mistrů ještě jako hráč. Sám si to i později vyčítal. Ondřej Kania teď doufá, že i tohle požene nového generálního ředitele klubu k úspěchům.

Přímák

Případ Brno. Zpožděná změna majitele v otázkách a odpovědích

Zbrojovka chtěla letos zpátky do první ligy, místo toho má z průběžného 10. místa blíž k sestupu do třetí. Fanoušci klubu propadají skepsi a někteří z nich se upínají k výměně majitele, která měla být už hotová, ale není. V jakém je teď transakce mezi Václavem Bartoňkem a Pavlem Svoreněm stavu? Odpovídá náš průvodce.

Druhá liga
Popup se zavře za 8s