Video: Dal gól z půlky a nevěděl kde slavit. Ve Skotsku si vzpomněli na Schicka

07. únor 2023
Sdílejte:
Jak završit domácí vítězství? V 98. minutě. Od půlící čáry. Slabší nohou. Anglický útočník Hearts Stephen Humphrys si řekl o potlesk.
Stephen Humphrys si se spoluhráči užívá životní gól.Foto: Hearts of Midlothian

Zrovna Skotům tenhle moment připomínat nechcete. Patrik Schick jim na posledním Euru dal gól z půlky hřiště.

Stejnou parádu teď zažila skotská liga. Útočník Hearts Stephen Humphrys jí završil výhru Hearts nad posledním Dundee United, kterou si klub z Edinburghu upevnil třetí místo v lize za Celticem a Rangers.

Humphrys se stejně jako Schick trefil levačkou, na rozdíl od českého útočníka je to ale jeho slabší noha. V Hearts je na hostování z anglického Wiganu, v 17 zápasech se zatím trefil čtyřikrát.

„Jakmile jsem vystřelil, pomyslel jsem si, že to má šanci,“ řekl BBC. A dodal, že nevěděl, kam má jít slavit, protože nikdy předtím nedal gól z půlky.

Pro srovnání přidáváme i gól Patrika Schicka, který byl na konečných 2:0 ve skupinovém zápase na Euru 2020. Nádhera.

Související články

Video: Frajeřinka nevyšla. Originálně zahozená penalta v La Lize

Mohla z toho být paráda, je z toho šaráda. Fotbalistům Raya Vallecana nevyšla rozehraná penalta.

Zábava

Olayinkova hlava je minimálně na čtyřzápasovou stopku. První liga s Jakubem Podaným

Kdo si zaslouží anticenu za největší pitomost předchozího víkendu? Jak blízko má Sparta k titulu poté, co smazala náskok Slavie? A skončí Pavel Hapal už teď v Baníku? Aktuální ligové otázky po 24. kole zodpovídáme s Jakubem Podaným.

První liga

Hloupost nás připravila o důležité body. Víkendová liga očima trenérů

Macík si dal do rukavic magnety a Petera Olayinku s Martinem Fillem čekají nepříjemné pohovory, když jejich týmy poztrácely body po jejich zkratech. Vítězem víkendu v boji o titul je Sparta, v boji o sestup to jsou Pardubice. Jak dění na ligových trávnících viděli koučové všech šestnácti klubů? Máme jejich hlasy.

Česká liga
Popup se zavře za 8s