Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

Noví hráči Chelsea budou dobří, problém je jinde. Nervózní Klopp by měl skončit

07. únor 2023
Sdílejte:
Mohutně posílení Blues znovu nedokázali skórovat. Obzvlášť příšerně se prezentoval hráč, kterého fanoušci bezvýhradně milují. Tristní představení předvedl i Liverpool, včetně vytočeného a nerudného Jürgena Kloppa. Má ještě slavnému klubu co nabídnout? To vše shrnuje další díl Albionu.
Jeden z nich na Chelsea nemá. Hádejte kdo.Foto: Profimedia

Mnozí fanoušci Chelsea vyhlíželi páteční večer s očekáváním. Téměř dvoutýdenní pauza od posledního zápasu a frenetický závěr přestupového období způsobil, že v táboře Blues tak trochu zapomněli, jak moc mizerní do té doby na hřišti byli. Velkolepá sága okolo Enza Fernándeze se šťastným koncem vzpomínky na prachbídné výkony vymazala.

V pátek na Stamford Bridge to ale zase byla stará dobrá parta. Neschopnost v zakončení, příšerné výkony některých hráčů, neschopnost dát přesnou přihrávku. Chelsea v západolondýnském derby rozhodně nevypadala jako tým, který chce za rok bojovat o titul.

Související články

Co chybělo Arsenalu a kdo půjde do Chelsea? Rozebíráme uplynulou sezonu Premier League

Další sezona anglické Premier League je u konce. Šampion se neměnil, i tak ale nejpopulárnější liga na světě rozhodně nenudila. To nejzajímavější rekapituluje nový podcast Football Clubu s Karlem Häringem a Janem Pikousem.

Podcast

Sparťanské dilema: lze nahradit Krejčího?

Novodobá ikona Sparty má nakročeno k odchodu. Jak by na Letné měli nahradit tak výraznou osobnost a zároveň tak klíčového fotbalistu? Kdo v současné Spartě má vlastnosti a za sebou i podobně poutavý příběh, aby Krejčího v kapitánské roli nahradil? Hledáme odpovědi…

Sparta

Dost alibismu. Pojďme se už konečně domluvit na pořádných pravidlech

Pojďme rozvolnit pravidla pro fanoušky na stadionech, ale výrazně zpřísnit tresty, píše v komentáři Filip Horký.

Komentář
Popup se zavře za 8s
Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.

Staňte se předplatiteli Football Clubu a odemkněte si všechny prémiové texty! 

Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.