Odemkněte si všechny texty a čtěte bez reklam. Koupit předplatné webu

Video: Vítání náhodných posil na letišti. Fanoušci Málagy vtipně protestují proti vedení klubu

27. srpen 2023
Sdílejte:
Bujaré přivítání od rozdováděných fotbalových fanoušků si nemusí užít jen největší hvězdy. Příznivci třetiligové Málagy, která do klubu po sestupu nepřivedla žádné pořádné posily, vyjádřili frustraci hodně originálním způsobem.
Frustrace fanoušků španělského klubu Málaga CF nemá mezí.Foto: Profimedia

Ještě před pěti lety hrála Malaga nejvyšší španělskou soutěž – La Ligu. Jenže pak přišel sestup a po smolném třetím místu v následném ročníku druhé ligy to už šlo se sympatickým klubem z Andalusie jenom z kopce. Od té doby se pravidelně krčil u dna druholigové tabulky a v loňské sezoně dokonce sestoupil.

Pokud byste čekali, že se vedení klubu chytne za nos a pokusí se přes léto soupisku týmu adekvátně posílit, aby následoval okamžitý reparát a postup zpět do druhé ligy, byli byste na omylu. Frustrovaní fanoušci klubu se proto rozhodli pořídit posily vlastní a pořádně je na letišti přivítat. A vůbec nevadí, že jde o náhodné turisty, kteří zrovna přicestovali do města na dovolenou.

Související články

Piquého tah králem. Španělský mistr světa vymýšlí fotbal pro mladé

Zájem o fotbal u mladých výrazně upadá. O pozornost se dnes uchází mnohonásobně víc aktivit, než tomu bylo kdy dřív. Jak jich tedy k fotbalu přivést víc, aby se u něj nenudili a dostali, na co jsou zvyklí ve zrychlené době? Podobnou otázku si nejspíš položil i Gerard Piqué. A vypadá to, že na ni alespoň částečně našel odpověď.

Přímák

Zeď jsem si v tréninku dával na sedm metrů. Fotbalový génius Panenka odkryl trumfy

Legenda s knírkem slaví v sobotu 2. prosince 75 let. Dopředu gratulujeme a při té příležitosti znovu zveřejňujeme velký bilanční rozhovor, který vyšel na začátku roku 2018 v tištěném Football Clubu. Je třeba i o tom, jak chtěl mladý Antonín Panenka do Sparty a klub ho nepustil nebo jak mistrovský trenér Tomáš Pospíchal v kabině ukazoval, že je šéf.

Legendy

Vysoké pokuty pro Spartu i Baník. Za zpoždění zápasu i zraněného hasiče

Duel Baníku se Spartou (0:1) z půlky dohru má teď dohru v podobě vysokých pokut pro oba kluby za chování některých fanoušků. Letenští vyfasovali od Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace pokutu 300 tisíc korun, Baník zaplatí za porušení povinnosti pořadatele 150 tisíc korun, navíc má na jeden zápas podmínečně uzavřenou část stadionu.

Zprávy
Popup se zavře za 8s
zavřít reklamu