Koupit předplatné webu za akční cenu 99 Kč napořád

Vítězslav Lavička

Vítězslav Lavička patří mezi největší fotbalové gentlemany v Česku. Jako trenér toho už zažil hodně, mimo jiné třeba titul s Libercem, Spartou i s FC Sydney. Angažmá u národního týmu do 21 let. Úspěšný boj o záchranu v Polsku nebo čtyřměsíční exotické působení na lavičce Kuvajtu. Má za sebou i úspěšnou hráčskou kariéru, když hrál třeba za Spartu nebo Bohemians. Se Spartou získal jako hráč sedm československých titulů, jako hlavní trenér pak jeden český ze sezony 2013/14. Českou ligu jako trenér ovládl v roce 2006 i s Libercem.

Ročník 92: Strahovská (S)parta vizionáře Hřebíka. Kadeřábek touží po návratu na Letnou

Všechny úspěchy Sparty v desetiletí před letošním titulem se dají převést na společného jmenovatele: 92. Klíčovou roli v nich hráli kluci ročníku 1992. Odchovanci akademie na Strahově, kde je cepoval Jaroslav Hřebík. Tady je jejich příběh s hlasy přímých aktérů.

Sparta

Lavička se vrací na Spartu. Povede mládež, nahradí Hřebíka

Novým ředitelem úseku mládeže pražské Sparty se stane šedesátiletý Vítězslav Lavička, který bude oficiálně jmenovaný do funkce na začátku června.

Zprávy

Lavička, Häring a Rahimi pokřtili knihu Football Club

Vyšla už před Vánoci, slavnostního přiťuknutí a spršky bublinek se dočkala teď. Křest knihy Football Club: Nejlepší fotbalové příběhy za účasti řady osobností z fotbalového světa byl prvním letošním eventem magazínu Football Club. Prohlédněte si fotogalerii z akce.

Zábava

Na Spartu bych se někdy rád vrátil, říká Lavička. Do Ruska by nešel

Vítězslav Lavička je posledním trenérem, který pro Spartu získal český titul. Teď drží palce Brianu Priskemu, aby ho napodobil a na dotaz, zda by se na Letnou vrátil, odpovídá jasně: rád a v jakékoli roli, kde bych pomohl.

Trenéři
Popup se zavře za 8s