Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

Talent Slončík. Statistiky nevidí, jak moc dobrý je

24. duben 2024
Sdílejte:
Tom Slončík je jedním z nejzajímavějších mladých hráčů v lize. V 19 letech už nastoupil do 40 ligových zápasů, nakukuje do reprezentační U21 a spekuluje se o zájmu hned několika klubů. Zlínský talent vám detailně představíme s využitím dat, popíšeme jeho potenciál a zamyslíme se, kam by mohl v létě odejít a jak by tam s ním pracovali.
Foto: Profimedia

Že je Tom Slončík velký talent, je zřejmé. Dokládá to počet minut (1365), který už v 19 letech odehrál v lize či počet vstřelených branek (7, z toho 5 v této sezoně). Vůbec nejlepším důkazem je však jeho počínání na hřišti. Šikovný mladík ze Zlína skvěle pracuje s míčem, dobře vnímá prostor kolem sebe a pohybuje se takřka po celém hřišti. Je také neustále v pohybu a spoluhráči se mu neštítí přihrát, což dokládá důvěru v jeho kvality.

Související články

Bude hrát Plzeň o titul? A proč z ní nikdo nepůjde do pražských S?

Za které hráče může Viktoria Plzeň dostat balík přímo ze zahraničí? Bude klub v příští sezoně konkurovat pražským S v boji o Ligu mistrů? A hodil by se Tomáš Chorý do Slavie? Dvouhodinová podcastová nálož s analytiky Vojtěchem Mrklasem a Tomášem Daníčkem.

Podcast

Počítáme koeficient: Slávisti koukají do Itálie. Atalanta jim může dát jisté poháry

Příští dny v italské lize rozhodnou o nasazení českého vicemistra do předkol Ligy mistrů v příští sezoně.

Koeficienty

Anglická sprosťárna. Slavná píseň si dělá srandu z Němců

Nesmrtelný hit spojený s Eurem 1996 a následujícím světovým šampionátem má jeden hodně zábavný přesah. Jestli vám tedy nevadí hrubší výrazy…

Přímák
Popup se zavře za 8s
Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.

Staňte se předplatiteli Football Clubu a odemkněte si všechny prémiové texty! 

Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.