Tom Slončík

Tom Slončík je ofenzivní záložník Zlína a mládežnický reprezentant. Je synem bývalého ligového fotbalisty Petra Slončíka.

Jak posílí Sparta a Slavia? A kdo je teď v lize nejžádanější zboží?

Co čeká Spartu bez Krejčího a Priskeho? Kde a jaké posily by měla lovit Slavia? Má Plzeň kádr na titul? A dokážou Ostrava s Libercem posílit tak, aby uhrály pohárovou Evropu? To a mnoho dalšího se dozvíte ve dvouapůlhodinové podcastové náloži s analytiky Vojtěchem Mrklasem a Tomášem Daníčkem o přestupech v české lize.

Podcast

Slončík jde do Plzně. Těší se na Evropu

Devatenáctiletý záložník Tom Slončík přestoupil ze Zlína do Viktorie Plzeň. Místo druhé ligy, kam ševci sestoupili, ho tak čeká boj o Evropskou ligu a o špičku české ligy.

Zprávy

Jak si užít zápasy o sestup? Přiblížíme vám kouzlo napínavých záchranářských soubojů

Už dlouho nebyl finiš Fortuna ligy tak napínavý i ve spodních patrech tabulky. Zůstane Černý Petr nakonec Karviné, Zlínu nebo Českým Budějovicím? Anebo se do boje o prvoligovou existenci můžou namočit i Pardubice a Jablonec? Vojtěch Mrklas a Tomáš Daníček rozebírají, na co se v zápasech o život můžete těšit.

Podcast

Talent Slončík. Statistiky nevidí, jak moc dobrý je

Tom Slončík je jedním z nejzajímavějších mladých hráčů v lize. V 19 letech už nastoupil do 40 ligových zápasů, nakukuje do reprezentační U21 a spekuluje se o zájmu hned několika klubů. Zlínský talent vám detailně představíme s využitím dat, popíšeme jeho potenciál a zamyslíme se, kam by mohl v létě odejít a jak by tam s ním pracovali.

Česká liga

Našli jsme příští české hvězdy. Gaza i brankář s dobrýma nohama

Je jim pod 20 let a už v lize buď jsou, nebo do ní nakukují. Projděte si náš shortlist sedmi talentů, jejichž fotbalové cesty sledujeme s napětím.

Česká liga
Popup se zavře za 8s