Zajíc na EURO by Football Club! Nejlepší průvodce turnajem. Objednat zde

Glosář Luďka Mádla: Zima dostal pozvánku do základu, Krejčí nabídku od španělské štiky

12. únor 2024
Sdílejte:
V Edenu na tolik inkasovaných gólů nebývají zvyklí. Naopak Sparta se na střelce Krejčího může opravdu spolehnout. Tedy než ho prodá. První nabídku odmítla. V ligovém glosáři Luděk Mádl odhaluje, kdo ji na Letnou poslal.
Sparťanská radost v Karviné.Foto: Profimedia

Chybělo pár vteřin a pětibodová ztráta, s níž Slavia přes zimu zaostávala za Spartou, se mohla hned zkraje části, již jsme si zvykli označovat jako jarní, protáhnout na nebezpečně vyhlížejících sedm bodů. Ano, svou roli tu stále hraje odložený zápas červenobílých ve Zlíně, ale i tak platí, že si Slavia doma proti Jablonci v neděli opravdu zahrávala s ohněm.

Nechat si doma nastřílet tři góly je vskutku neopatrnost nehodná adepta na titul. A muset soupeře přestřílet 4:3 není žádná legrace. O tom se Trpišovského tým přesvědčil na vlastní kůži.

Související články

„Už nejsme malá země.“ Slovenské sebevědomí zvedl nečekaný hrdina

Slováci už se nepovažují za outsidery. Velkou zásluhu na tom má italský trenér Francesco Calzona. Máme pro vás pohled na novou éru tamější reprezentace přímo ze Slovenska od reportéra Lukáše Vráblíka.

Cesta na Euro

Koller mě dost urážel, vzpomíná na bundesligové souboje Gabriel

Petr Gabriel se pro deník Sport rozpovídal o své kariéře. Překvapivé vzpomínky přitom odvyprávěl na duely proti Janu Kollerovi.

Bundesliga

Anglie, Francie, nebo třeba Španělsko. Pokud Česko postoupí, půjde na favority

Pokud Česko zvládne středeční zápas s Tureckem a postoupí do osmifinále, dostane vítěze skupin B, C, nebo D. Lehcí soupeři to každopádně nejsou.

Euro 2024
Popup se zavře za 8s
Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.

Staňte se předplatiteli Football Clubu a odemkněte si všechny prémiové texty! 

Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.