Projížděl jsem před naším rozhovorem váš twitterový účet Destinace: Fotbal a v posledních dnech jste lidem sehnal lístky třeba na Bayern, Dortmund nebo Chelsea, což jsou místa, kam je jinak těžké se dostat. Jak to děláte?
U některých klubů jsem si pořídil membership, jsem tedy jejich členem a na základě toho mám předkupní právo. Mám to tak třeba u Bayernu, Dortmundu, v Anglii pak mám členství v Tottenhamu, Manchesteru United, Crystal Palace nebo v Brentfordu. Díky tomu se dokážu ke vstupenkám dostat. Členství si může koupit úplně každý, jen se to jednotlivým fanouškům nemusí kvůli jednomu zápasu vyplatit. Já ty vstupenky můžu hodit „do placu“ všem, kteří se na mě obracejí.
Kolik takové roční členství stojí?
Na Dortmund je to něco přes 60 eur, Bayern je za 53 eur a třeba Tottenham byl na začátku sezony za 45 liber. Není to tedy nic nedostupného, ale chápu, že kvůli jednomu zápasu se to někomu nemusí vyplatit.
Když mám členství, tak se dostanu k lístkům na každý zápas, nebo je to i tak složitější třeba na ligové šlágry?
Samostatnému Česku se v kvalifikacích na světový šampionát nedaří. Dosud to vyšlo jen jednou. Tenhle přehled vám osvěží paměť.
Není to jen marketingový humbuk, myslíme to smrtelně vážně, zní z anglického klubu na pobřeží Severního moře.
Favoritem „české“ skupiny bude tým, který vypadne z následujícího čtvrtfinále v Lize národů. Reprezentační kapitán by radši Chorvatsko.
Staňte se předplatiteli Football Clubu a odemkněte si všechny prémiové texty!