Koupit předplatné webu za akční cenu 99 Kč napořád

Video: Čtyři roky od slávistického zázraku. Připomeňte si obrat proti Seville

15. březen 2023
Sdílejte:
Přesné čtyřleté výročí bylo včera, ale máme toho hodně, tak nám odpusťte, že jsme ho o den prošvihli. Nedat sem tohle video, ze kterého jde pořád husí kůže, by ale byl hřích.
Slávisti se radují z historického obratu.Foto: Juanlu Fajardo / Shutterstock

Slavia v roce 2019 zapsala do kronik jeden z největších pohárových úspěchů, když v osmifinále Evropské ligy vyřadila jejího neoficiálního vládce FC Sevillu.

A ještě jak!

Po remíze 2:2 v Andalusii skončil stejně i základní čas v Edenu. V 98. minutě šla Sevilla do vedení a vypadalo to, že Slavia končí.

Místo toho se stal fotbalový zázrak! Slavia hrála až do konce a byla odměněna čtvrtfinálovým soubojem s Chelsea.


Související články

Happy end z Netflixu. Ještě nedávno utrápený klub sází na mládí, má Bellinghama

Sunderland má mladého majitele i nejmladší kádr v druhé lize. Věří, že ho to časem dovede zpátky do Premier League. Netflix už u toho ale asi nebude. Legendární dokumentární série Sunderland ’Til I Die servíruje tři nové díly, které zachycují obrat k lepšímu.

Přímák

AC Milán, Liverpool, ale i Rangers. Tady jsou možní soupeři pro českou top trojku

Tři české týmy v osmifinále evropských pohárů najednou je velká a příjemná novinka. V pátek po poledni se Sparta, Slavia a Plzeň dozvědí soupeře. Evropská liga se losuje v poledne, Konferenční liga o hodinu později. Projděte si, koho může česká top trojka dostat.

Zprávy

Ze Slavie do Sparty a zase zpět. Kdo měl Koška, byl nejlepší

Podle legendy právě při slavných volejích Jana Koška vzniklo zvolání „Piš!“ Fanoušci ho z tribun křičeli ještě dlouho po smrti nedostižného kanonýra.

Historie
Popup se zavře za 8s