Odemkněte si všechny texty a čtěte bez reklam. Koupit předplatné webu

Spor o nové slávistické dresy. Tvrdík se zlobí na Pumu

Aktualizováno
30. červen 2023
Sdílejte:
Nové slávistické dresy už se objevily na sítích i v minimálně jedné pražské prodejně. Slavia je přitom ještě nepředstavila.
Jaroslav Tvrdík při představení dresů pro minulou sezonu (2023/23).Foto: Jakub Stadler / Mafra / Profimedia

Neobvyklý spor řeší pražská Slavia. Na sociální síti Twitter se včera objevily fotky nových dresů sešívaných na sezonu 2023/24. A to dokonce i z prodejny v pražských Letňanech.

Slavia ale zatím nové dresy nepředstavila a její šéf Jaroslav Tvrdík je rozzlobený.

„Oficiální prodej dresů SKS na novou sezonu je naprosto bezprecedentním porušením smluvních závazků mezi Slavia a společností Puma. V současné době se koncentrujeme na nalezeni řešení, které by podobné poškození obrazu klubu v očích fanoušků a partneru již nikdy neopakovalo,“ napsal předseda představenstva SKS na Twitteru.

„Nastalou situaci s klubem SK Slavia Praha řešíme. Momentálně se k situaci nebudeme vyjadřovat, jsme smluvně vázáni mlčenlivostí,“ uvedla Lucie Hložánková, mluvčí Pumy.

Uniklé obrázky nových dresů.

Představení nových dresů je pro kluby z pohledu marketingu velká věc a dávají si na něm záležet, dělají z toho významnou událost. Například Sparta už v pondělí své příznivce nalákala na představení nových dresů pro příští sezonu, ke kterému dojde teď v sobotu.

Související články

Kam s Havlíkem? Má na velký přestup? První liga s Jakubem Podaným

Čtyřikrát Marek Havlík a k tomu Martin Svědík a Ivan Hašek. Aktuální ligové, a tentokrát i reprezentační otázky, probíráme s Jakubem Podaným.

První liga

Super Spieltag: Bayern narazil, Leverkusen ale umí odpouštět

Hrací den plný sousedských sporů přineslo 14. kolo Bundesligy. Stuttgart se oznámil jako seriózní vyzyvatel, zatímco Bayern i Leverkusen tratily body. Mezitím mnichovští veteráni řeší svoji budoucnost.

Die Liga

Nechci být sprostý, vůbec to nechápu. Liga očima trenérů

Zatímco trenér Dynama nechápal, co jeho hráči při debaklu v Plzni dělali, Brian Priske neměl po jasné výhře nad Jabloncem moc co říct. Jeho Sparta je dál první, Slavia ale také dál vyhrává. Jak osmnácté ligové kolo viděli koučové všech šestnácti klubů? Máme jejich hlasy.

Česká liga
Popup se zavře za 8s