Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

Spor o nové slávistické dresy. Tvrdík se zlobí na Pumu

Aktualizováno
30. červen 2023
Sdílejte:
Nové slávistické dresy už se objevily na sítích i v minimálně jedné pražské prodejně. Slavia je přitom ještě nepředstavila.
Jaroslav Tvrdík při představení dresů pro minulou sezonu (2023/23).Foto: Jakub Stadler / Mafra / Profimedia

Neobvyklý spor řeší pražská Slavia. Na sociální síti Twitter se včera objevily fotky nových dresů sešívaných na sezonu 2023/24. A to dokonce i z prodejny v pražských Letňanech.

Slavia ale zatím nové dresy nepředstavila a její šéf Jaroslav Tvrdík je rozzlobený.

„Oficiální prodej dresů SKS na novou sezonu je naprosto bezprecedentním porušením smluvních závazků mezi Slavia a společností Puma. V současné době se koncentrujeme na nalezeni řešení, které by podobné poškození obrazu klubu v očích fanoušků a partneru již nikdy neopakovalo,“ napsal předseda představenstva SKS na Twitteru.

„Nastalou situaci s klubem SK Slavia Praha řešíme. Momentálně se k situaci nebudeme vyjadřovat, jsme smluvně vázáni mlčenlivostí,“ uvedla Lucie Hložánková, mluvčí Pumy.

Uniklé obrázky nových dresů.

Představení nových dresů je pro kluby z pohledu marketingu velká věc a dávají si na něm záležet, dělají z toho významnou událost. Například Sparta už v pondělí své příznivce nalákala na představení nových dresů pro příští sezonu, ke kterému dojde teď v sobotu.

Související články

Úprk přes hřbitov i skvělá akustika. Jak chutná fotbalový Hamburk?

Vydejte se s námi na reportáž do Hamburku. Volksparkstadion, kde bude česká fotbalová reprezentace hrát dva zápasy na Euru, býval domovem Kevina Keegana a viděl i historickou porážku s NDR.

Cesta na Euro

Video: Nejhorší penalta? Útočník ve španělské lize málem nedokopl na bránu

Mohla z toho být vyrovnávací branka v úplném závěru zápasu, místo toho si zkušený chorvatský útočník Ante Budimir uřízl ostudu.

Zábava

Hlava rozhoduje. Salah prozradil, jak ji trénuje a proč pak dává góly

Hvězda Liverpoolu Mohamed Salah jednou dostal otázku, co by poradil sám sobě, kdyby mu bylo znovu dvacet let: „Věnuj se intenzivně mentální přípravě.“ V rozhovoru pro Canal+ Sport tohle téma ještě rozvedl a nechal nahlédnout do své duše a mysli.

Rozhovor
Popup se zavře za 8s