Jaroslav Tvrdík

Jaroslav Tvrdík je předseda představenstva SK Slavia Praha. Bývalý ministr obrany za ČSSD se na tento post dostal jako zástupce čínských majitelů Slavie. Pod Tvrdíkem se Slavia vrátila na špičku české ligy i do evropských pohárů.

Jak posílí Sparta a Slavia? A kdo je teď v lize nejžádanější zboží?

Co čeká Spartu bez Krejčího a Priskeho? Kde a jaké posily by měla lovit Slavia? Má Plzeň kádr na titul? A dokážou Ostrava s Libercem posílit tak, aby uhrály pohárovou Evropu? To a mnoho dalšího se dozvíte ve dvouapůlhodinové podcastové náloži s analytiky Vojtěchem Mrklasem a Tomášem Daníčkem o přestupech v české lize.

Podcast

Kauza Sadílek: Hašek se omluvil, Tvrdík ho pochválil

Ivan Hašek promluvil o kauze Michala Sadílka, který se zranil při jízdě na tříkolce a kvůli tomu nejede na EURO. Reprezentační trenér se omluvil za původní mlžení, za omluvu ho pochválil šéf Slavie.

Zprávy

Tvrdík proti Fouskovi. Znova ho volit nebudeme, vzkázal

Byla to chyba, napsal na sociální síti X šéf Slavie o zvolení Petra Fouska do čela Fotbalové asociace ČR. Předvolební boj začal, reaguje asociační předseda.

FAČR
Aktualizováno

Tři roky bez titulu. Slavia není v krizi, ale má hlad po úspěchu?

„Je potřeba znovu najít chuť se opravdu vážně poprat o pozici nejlepšího klubu v zemi. O pozici, kterou Slavia v tomto roce definitivně ztratila,“ píše v analyzujícím komentáři Ondřej Kreml z fanouškovského webu Slavistickenoviny.cz.

Komentář

Proč Slavii uniká titul? A je Kuchta platnější než Chytil a Chorý? Skupina o titul očima analytiků

Analytici Tomáš Daníček a Vojtěch Mrklas rozebírají blížící se rozhodující boje v čele Fortuna ligy. Co by mohlo Spartu připravit o titul? Kde to teď Slavii nejvíc drhne? Urve čtvrté místo Baník, nebo mu ho na poslední chvíli vyfoukne Boleslav? A může si Evropu zahrát Liberec, nebo Hradec?

Podcast

Čekali jsme víc, vzkázal zklamaný Tvrdík. Odvolávat ale nikoho nebude

Šéf Slavie Jaroslav Tvrdík okomentoval aktuální tápání sešívaných v lize. Naděje na titul se ještě nevzdává, i když vytáhl i jednu „omluvenku“.

Zprávy

Nezmar a Slavia jdou před komisi kvůli odposlechům z kauzy Berbr

Etická komise Fotbalové asociace ČR zahájila disciplinární řízení s Janem Nezmarem a pražskou Slavií. Řešit se budou podezření ze sezony 2018/19, kdy sešívaní vyhráli titul a Nezmar jim dělal sportovního ředitele.

Jan Nezmar
Aktualizováno

Šance využita. Fotbalová liga změní jméno, kluby si výrazně polepší

Generálním partnerem profesionálního fotbalu se od příští sezony stává sázková společnost Chance. Vystřídá Fortunu. První i druhá liga změní jméno, kluby zbohatnou. Ukážeme vám, o kolik.

Peníze

Takhle titul nebude. Tvrdík se snaží probrat Trpišovského tým

Slavia se sama dostává pod tlak, když opakovaně na hřišti ukazuje letargickou tvář. Jaroslav Tvrdík po prohře v Plzni vyslal jasný signál, že takhle to nepůjde.

Komentář

Počítáme koeficient: Česko je desáté! Příští liga se bude hrát o poklad

Česko se posunulo na klíčové desáté místo v tabulce národních koeficientů UEFA a už je jisté, že tam do konce sezony zůstane. Český šampion z příští sezony si tak zahraje Ligu mistrů.

Koeficienty
Popup se zavře za 8s