Jaroslav Tvrdík

Jaroslav Tvrdík je předseda představenstva SK Slavia Praha. Bývalý ministr obrany za ČSSD se na tento post dostal jako zástupce čínských majitelů Slavie. Pod Tvrdíkem se Slavia vrátila na špičku české ligy i do evropských pohárů.

Proč se na stadionech staví ploty? Pohled policie a klubů

Sektory s hostujícími fanoušky v Česku většinou oddělují ploty a sítě. Proč to tak je a má to zůstat? Ptáme se zástupců prvoligových klubů a policie.

Stadiony

Už žádná nenávist. Tvrdík se Šádkem chtějí v sobotu férový souboj

Poslední souboje Slavie s Plzní měly často nechutnou dohru. V sobotu to chceme jinak, říkají šéfové i kapitáni obou klubů.

Zprávy

Tvrdík se zlobí na policii. Zastal se fanoušků

Policie oznámila, že v neděli v Českých Budějovicích vytáhne do akce vrtulník, zkomolila jméno Slavie a fanoušky, kteří se chystají na výjezd, dala do uvozovek. Naštvaní jsou fanoušci i slávistický šéf. Ten chystá na příští týden zásadní změnu.

Zprávy

Spor o pardubickou klec přehledně. Šlo to udělat jinak, říká ministr

Pardubice otvírají nový stadion, ale víc než to se momentálně řeší nepovedený sektor pro hostující fanoušky. Shrnuli jsme celou kauzu ve výrocích hlavních aktérů.

Stadiony

Tvrdík půjde s fanoušky do kotle. Kritizuje nový pardubický stadion

V sobotu v Pardubicích otevřou nový stadion. Bude vyprodáno a v kotli hostí bude i šéf Slavie. Upozorní tím na fakt, že se mu sektor hostí na novém stadionu nelíbí.

Zprávy
Aktualizováno

Nedvěd do Slavie? Tvrdík mu hodil laso

Šéf Slavie Jaroslav Tvrdík láká Pavla Nedvěda po konci v Juventusu do Slavie. Oba se znají například z cesty s Milošem Zemanem do Číny.

Zprávy
Popup se zavře za 8s