Odemkněte si všechny texty a čtěte bez reklam. Koupit předplatné webu

Jdeme do finiše. Pomozte nám vydat knížku fotbalových pohádek!

30. září 2023
Sdílejte:
Vyberte si některou z atraktivních odměn a vykopněte do světa knížku fotbalových pohádek Zdeňka Folprechta, která pobaví děti i dospělé.
Obálka chystané knížky.Foto: Football Club

Máme za sebou necelé tři týdny hithitové kampaně, ve které můžete podpořit vydání knížky fotbalových pohádek bývalého hráče Zdeňka Folprechta. Nasbíráno je zatím zhruba 70 procent cílové částky. Pojďme udělat poslední krok, aby mohla kniha veselých fotbalových příběhů vzniknout.

Je libo knížku podepsanou od autora pohádek Zdeňka Folprechta, reprezentačního brankáře Tomáše Vaclíka nebo ligové legendy a herecké hvězdy našeho hithitového videa Pavla Horvátha? Nebo si snad radši vyzdobíte domácnost některým ze stylových designových fotbalových plakátů? Není nic jednoduššího než si vybrat odměnu podle svého gusta a podpořit tím publikaci knížky pohádek, které vykouzlí úsměv na rtech malých čtenářů i jejich rodičů.

Odměny pro přispěvatele

Atraktivních odměn pro vás máme připravených hned šestadvacet. Kdo chce zažít trochu adrenalinu, může se vypravit do podcastu Českého rozhlasu První dotek Zdeňka Folprechta a změřit s jeho autorem síly v oblíbeném fotbalovém kvízu. Další bonusová odměna míří na milovníky divadelních komedií. Můžete se totiž vypravit na legendární představení Studia Ypsilon s názvem Pánská šatna, ve kterém excelují herci Jiří Lábus, Martin Dejdar nebo Jan Jiráň, se kterým můžete dokonce posedět u skleničky a pobavit se (nejen) o fotbale v divadelní kavárně.

Na své si ale přijdou i věrní fanoušci Football Clubu – do výroby půjde další edice černých stylových triček s erbíkem FC nebo klubové přebarvovací hrníčky. Pořídit si ale můžete také roční předplatné našeho časopisu (které může navázat na vaše stávající), knížku Football Club: Nejlepší fotbalové příběhy o fotbalové kultuře v zemích z celého světa či poutavé vyprávění o britských derby Víc než jen zápas. Můžete se ale také stát partnerem některého z našich podcastů, nebo si zajistit celoživotní předplatné našeho magazínu.

Děkujeme vám za podporu a věříme, že knížka pohádek bude nejkrásnější a nezábavnější dárek pro vaše malé fotbalisty a fotbalistky.

Související články

Vstupenky na Euro 2024? Pořád se k nim dá dostat, tady je průvodce

Registrace přes web Fotbalové asociace ČR sice skončila už ve středu, ale o lístky na zápasy Česka můžete pořád ještě zažádat přímo přes web UEFA. Čas je do úterý. Prošli jsme celý proces a ukážeme vám, jak na to. Máme i printscreeny z procesu registrace.

Euro 2024

Milovníci retra v sedmém nebi. Predátorky se vrací

Nostalgie v posledních letech prostupuje celou společností a na retro vlně se veze i fotbal. V kurzu jsou předělávky starých dresů i dalšího oblečení v klubových barvách. Adidas teď navíc brnká na retro strunu i prostřednictvím nových modelů legendárních kopaček Predator a připravuje se na jejich 30. výročí.

Přímák

Jen půlka srdce pro fotbal. Izrael má na Euro blízko i daleko

Izraelští fotbalisté si v Paříži po 48 letech zahrají na olympijském turnaji a nejsou ze hry ani o účast na Euru. Čeká je barážový zápas s Islandem – a pak se uvidí. Pro židovský stát, který vede válku proti teroristům z Hamásu, by to byl historický postup. A také vzpruha v těžkých časech.

Cesta na Euro
Popup se zavře za 8s