Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Fotogalerie: Voráček, Podaný a Tuček na akci Football Club: Cesta na EURO!

01. červenec 2024
Sdílejte:
Fotbalový den s Football Clubem, který se točil kolem Eura 2024 v Německu, navštívilo přes dvě stovky hostů. Prohlédněte si fotky z akce.
Jakub Voráček, Jakub Podaný a Mikoláš Tuček s moderátory akce Janem Pěruškou a Martinem Minhou. Foto: Daniel Hamerník

V úterý 18. června jsme s Football Clubem pořádali v Radlické kulturní sportovně v Praze 5 unikátní společenskou akci Cesta na EURO, které se zúčastnilo přes dvě stovky hostů z řad fanoušků našeho projektu, sportovních hvězd, novinářů, ale i osobností z kulturní a byznysové sféry.

Už na jaře jsme rozjeli stejnojmennou speciální landing page www.cestanaeuro.cz, kde jsme začali sázet jeden článek za druhým o aktualitách, ale i historii evropských šampionátů, zavzpomínali na památné mače z Eura 1996 a 2004, publikovali řadu méně známých příběhů z minulosti, nabrali spoustu rozhovorů s perosnami nejenom českého fotbalu, nahráli zajímavé podcasty.

A teď vše vyvrcholilo eventem, na kterém jsme promítali nejen zápas Česko vs. Portugalsko, ale měli i výbornou debatu s Jakubem Voráčkem, Jakubem Podaným a Mikolášem Tučkem, několik kvízů pro všechny návštěvníky o hodnotné ceny od našich partnerů a fotbalové atrakce pro děti, sponzorované fotbalovými kartičkami EURO 24 Topps Match Attax. Celou akcí provázeli moderátoři Martin Minha a Honza Pěruška.

Projekt Cesta na EURO by nevzniknul bez podpory našich partnerů a inzerentů Betano, Tarespa, Le Premier, Německá turistická centrála, Partners. Děkujeme jim, že si váží kvalitní sportovní žurnalistiky.

Související články

Kdy se vrátí plzeňská kometa? Durosinmi bude až na jaře, říká Koubek

Rafiu Durosinmi je vyléčený, ale má před sebou dlouhou práci, aby dohnal manko. Trenér Koubek s ním naplno počítá až na jaro.

Zprávy

Český unikát: Slavná Eura ukončily experimenty

EURO 2024 se blíží do finále a Česko u toho už dlouho není. Na turnajích v letech 1996 a 2004 jsme ale psali historii. A to nejen ziskem stříbra a bronzu.

Přímák

Yamal září. Proč svého nemáme i v Česku?

Lamine Yamal otevírá zajímavou debatu o věku hráčů. Jsou dnešní mladí jiní než dřívější supertalenti? Nastal obecně čas pro fotbalové mládí a jaká jsou rizika pro jejich růst? Proč tak mladí hráči na top úrovni nejsou i u nás? A rodí se nová španělská nadvláda v mezinárodním fotbale?

Euro 2024
Popup se zavře za 8s