Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Objednávky zde

16. leden 2023
Sdílejte:
Z bláta do extáze. Takový obrat v emocích zažil v 18. kole indonéské ligy bývalý stoper Slavie Ondřej Kúdela.
Ondřej Kúdela se raduje z prvního gólu v Indonésii.Foto: Persija Jakarta

Nejprve udělal v prvním poločase chybu, po které soupeř z Bali United vyrovnal a v nastavení druhého poločasu pak Ondřej Kúdela hlavičkou po rohu dokončil snový obrat své Persije z Jakarty.

Ta na 2:2 snížila teprve v šesté minutě nastavení, o další čtyři minuty později úřadoval český stoper. Jakarta se výhrou 3:2 posunula před soupeře z Bali na třetí místo tabulky, dva body za první Makassar.

Pro Kúdelu to byl první gól za Jakartu v 18. zápase. Zatím odehrál všechna utkání svého klubu a dostal v nich dvě žluté karty.

Na záběrech z oslav gólu je vidět, že 35letý obránce bere indonéské angažmá vážně, slaví se vší vervou.

Mimochodem: Slavii opustil s bilancí 140 zápasů, ve kterých dal 14 gólů.