Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

Video: Divočina v Argentině. Fanoušci rozjeli nezapomenutelné pyro

06. červen 2023
Sdílejte:
Jako na Silvestra to o víkendu při šlágru druhé argentinské ligy vypadalo, když fanoušci ještě během zápasu u hřiště odpálili masivní ohňostroje. Kam se hrabe Liga mistrů.
Fotbaloví fanoušci v Argentině pyro milují. Ilustrační foto.Foto: Profimedia

Na podobné záběry jsme čas od času zvyklí, když se v jižanských ligách slaví vítězství trofeje, nebo postup do vyšší soutěže. Při zápasu sedmnáctého kola Primera National, tedy druhé argentinské ligy, mezi týmy Independiente Rivadavia a Deportivo Maipu, se ale rozjela divoká pyroshow ještě před koncem zápasu.

Fanoušci domácích, kteří nakonec zvítězili 2:1 a posunuli se tak do čela tabulky, už nebyli ochotní při dlouhém nastavování čekat na závěrečný hvizd rozhodčího a působivé představení u hřiště rozjeli ještě ve chvíli, kdy se hra přelévala ze strany na stranu. Hráči na hřišti se rušit nenechali a divoký moment si užil i televizní komentátor u mikrofonu. Posuďte sami.

Související články

Co chybělo Arsenalu a kdo půjde do Chelsea? Rozebíráme uplynulou sezonu Premier League

Další sezona anglické Premier League je u konce. Šampion se neměnil, i tak ale nejpopulárnější liga na světě rozhodně nenudila. To nejzajímavější rekapituluje nový podcast Football Clubu s Karlem Häringem a Janem Pikousem.

Podcast

Sparťanské dilema: lze nahradit Krejčího?

Novodobá ikona Sparty má nakročeno k odchodu. Jak by na Letné měli nahradit tak výraznou osobnost a zároveň tak klíčového fotbalistu? Kdo v současné Spartě má vlastnosti a za sebou i podobně poutavý příběh, aby Krejčího v kapitánské roli nahradil? Hledáme odpovědi…

Sparta

Dost alibismu. Pojďme se už konečně domluvit na pořádných pravidlech

Pojďme rozvolnit pravidla pro fanoušky na stadionech, ale výrazně zpřísnit tresty, píše v komentáři Filip Horký.

Komentář
Popup se zavře za 8s