Koupit předplatné webu za akční cenu 99 Kč napořád

Svědík podepsal novou smlouvu. Úspěšný trenér zůstává ve Slovácku

25. leden 2023
Sdílejte:
Úspěšné spojení trenéra Martina Svědíka se Slováckem by mělo pokračovat minimálně dalších dva a půl roku.
Martin SvědíkFoto: Luděk Ovesný/Mafra/Profimedia

„Slovácko se domluvilo na podmínkách nové smlouvy s trenérem Martinem Svědíkem! Trenér bude působit v Uherském Hradišti minimálně do léta 2025,“ oznámil klub na Twitteru.

Svědík tam působí od listopadu roku 2018 a v posledních dvou sezonách se Slováckem pokaždé skončil na čtvrtém místě v lize.

Svůj kladný odkaz v Uherském Hradišti si trenér zpečetil vítězstvím v českém poháru na konci minulé sezony a následným postupem do skupiny Evropské konferenční ligy, kde Slovácko atraktivním fotbalem navíc udělalo dobrou reklamu sobě i celému českému fotbalu.

V lize je teď Slovácko po 16 kolech osmé s dvoubodovou ztrátou na čtvrtou Olomouc, ale s desetibodovou ztrátou za třetí Spartou. Naopak šest bodů náskok má Slovácko na první barážovou pozici, na které je teď Jablonec. V poháru je 1. FC ve čtvrtfinále.

Související články

Happy end z Netflixu. Ještě nedávno utrápený klub sází na mládí, má Bellinghama

Sunderland má mladého majitele i nejmladší kádr v druhé lize. Věří, že ho to časem dovede zpátky do Premier League. Netflix už u toho ale asi nebude. Legendární dokumentární série Sunderland ’Til I Die servíruje tři nové díly, které zachycují obrat k lepšímu.

Přímák

AC Milán, Liverpool, ale i Rangers. Tady jsou možní soupeři pro českou top trojku

Tři české týmy v osmifinále evropských pohárů najednou je velká a příjemná novinka. V pátek po poledni se Sparta, Slavia a Plzeň dozvědí soupeře. Evropská liga se losuje v poledne, Konferenční liga o hodinu později. Projděte si, koho může česká top trojka dostat.

Zprávy

Ze Slavie do Sparty a zase zpět. Kdo měl Koška, byl nejlepší

Podle legendy právě při slavných volejích Jana Koška vzniklo zvolání „Piš!“ Fanoušci ho z tribun křičeli ještě dlouho po smrti nedostižného kanonýra.

Historie
Popup se zavře za 8s