Svědík podepsal novou smlouvu. Úspěšný trenér zůstává ve Slovácku

25. leden 2023
Sdílejte:
Úspěšné spojení trenéra Martina Svědíka se Slováckem by mělo pokračovat minimálně dalších dva a půl roku.
Martin SvědíkFoto: Luděk Ovesný/Mafra/Profimedia

„Slovácko se domluvilo na podmínkách nové smlouvy s trenérem Martinem Svědíkem! Trenér bude působit v Uherském Hradišti minimálně do léta 2025,“ oznámil klub na Twitteru.

Svědík tam působí od listopadu roku 2018 a v posledních dvou sezonách se Slováckem pokaždé skončil na čtvrtém místě v lize.

Svůj kladný odkaz v Uherském Hradišti si trenér zpečetil vítězstvím v českém poháru na konci minulé sezony a následným postupem do skupiny Evropské konferenční ligy, kde Slovácko atraktivním fotbalem navíc udělalo dobrou reklamu sobě i celému českému fotbalu.

V lize je teď Slovácko po 16 kolech osmé s dvoubodovou ztrátou na čtvrtou Olomouc, ale s desetibodovou ztrátou za třetí Spartou. Naopak šest bodů náskok má Slovácko na první barážovou pozici, na které je teď Jablonec. V poháru je 1. FC ve čtvrtfinále.

Související články

Kritizuje europoslance Turka, pole by předělil podle dánského vzoru. „Jiný“ fotbalista Adam Gabriel

Adam Gabriel je originál. Není moc fotbalistů, kteří se zajímají o životní prostředí a nebojí se o tom mluvit. Stejně jako třeba o svých názorech na politického skokana poslední doby.

Zelená je tráva

Video: Vítězný gól Němců rozzlobil Maďary. Ptáme se: měl rozhodčí pískat faul?

Německo – Maďarsko 2:0. První gól dali Němci po situaci, proti které Maďaři protestovali u rozhodčího Makkelieho. Ten si však stál za svým a nerozporoval ho ani VAR, který vše zkoumal. Prohlédněte si Musialův gól a dejte vědět, jak vidíte spornou situaci.

Euro 2024

Glosář Luďka Mádla: Kéž by to byl jen špatný sen…

Tohle nebyla smolná prohra, ale krutá srážka s realitou, hodnotí úvodní vystoupení Česka na mistrovství Evropy reportér Luděk Mádl.

Glosář
Popup se zavře za 8s