Svědík podepsal novou smlouvu. Úspěšný trenér zůstává ve Slovácku

25. leden 2023
Sdílejte:
Úspěšné spojení trenéra Martina Svědíka se Slováckem by mělo pokračovat minimálně dalších dva a půl roku.
Martin SvědíkFoto: Luděk Ovesný/Mafra/Profimedia

„Slovácko se domluvilo na podmínkách nové smlouvy s trenérem Martinem Svědíkem! Trenér bude působit v Uherském Hradišti minimálně do léta 2025,“ oznámil klub na Twitteru.

Svědík tam působí od listopadu roku 2018 a v posledních dvou sezonách se Slováckem pokaždé skončil na čtvrtém místě v lize.

Svůj kladný odkaz v Uherském Hradišti si trenér zpečetil vítězstvím v českém poháru na konci minulé sezony a následným postupem do skupiny Evropské konferenční ligy, kde Slovácko atraktivním fotbalem navíc udělalo dobrou reklamu sobě i celému českému fotbalu.

V lize je teď Slovácko po 16 kolech osmé s dvoubodovou ztrátou na čtvrtou Olomouc, ale s desetibodovou ztrátou za třetí Spartou. Naopak šest bodů náskok má Slovácko na první barážovou pozici, na které je teď Jablonec. V poháru je 1. FC ve čtvrtfinále.

Související články

Video: Dal gól z půlky a nevěděl kde slavit. Ve Skotsku si vzpomněli na Schicka

Jak završit domácí vítězství? V 98. minutě. Od půlící čáry. Slabší nohou. Anglický útočník Hearts Stephen Humphrys si řekl o potlesk.

Zábava

Zemřel František Cipro. Muž, který Slavii vrátil titul

Ve věku 75 let zemřel František Cipro.

Slavia

Kdo vyhraje Ligu mistrů? A odejde Guardiola ze City bez ní?

Už příští týden se opět rozjedou evropské poháry. Liga mistrů jde rovnou na osmifinále, které nabízí i přímé střety gigantů. Ve speciální situaci je Manchester City, který touží královskou soutěž konečně vyhrát, ale má plnou hlavu jiných starostí. Kdo podle vás Ligu mistrů letos vyhraje?

Otázka týdne
Popup se zavře za 8s