„Slovácko se domluvilo na podmínkách nové smlouvy s trenérem Martinem Svědíkem! Trenér bude působit v Uherském Hradišti minimálně do léta 2025,“ oznámil klub na Twitteru.
Svědík tam působí od listopadu roku 2018 a v posledních dvou sezonách se Slováckem pokaždé skončil na čtvrtém místě v lize.
Svůj kladný odkaz v Uherském Hradišti si trenér zpečetil vítězstvím v českém poháru na konci minulé sezony a následným postupem do skupiny Evropské konferenční ligy, kde Slovácko atraktivním fotbalem navíc udělalo dobrou reklamu sobě i celému českému fotbalu.
V lize je teď Slovácko po 16 kolech osmé s dvoubodovou ztrátou na čtvrtou Olomouc, ale s desetibodovou ztrátou za třetí Spartou. Naopak šest bodů náskok má Slovácko na první barážovou pozici, na které je teď Jablonec. V poháru je 1. FC ve čtvrtfinále.
Češi prohráli s Mexikem 0:3 a jedou domů hned po skupině, ve které skončili poslední ještě za JAR a Koreou. Není to dobré vysvědčení pro český fotbal a odráží se i v komentářích fotbalových znalců. Projděte si nejlepší komentáře, které jsme sesbírali v TV studiích a na sociální síti X.
MS 2026 pokračuje patnáctým hracím dnem. Večer hrají Němci, navážou na ně Nizozemci. Máme pro vás přehledný TV program na čtvrtek i příští dny fotbalového svátku.
Smutný konec. Češi po velkých chybách v defenzivě prohráli 0:3 s Mexikem a na MS 2026 končí hned po skupině. S jedním bodem.
