Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

07. duben 2024
Přišel, viděl, zasunul! Leo Messi v dnešním utkání MLS mezi Miami a Coloradem předvedl skvělé zakončení a přispěl tak k remízové dělbě bodů. Mrkněte na jeho parádní gól.
Leo Messi, největší hvězda MLS v dresu Interu Miami.Foto: Profimedia

Argentinská superstar Leo Meassi se po čtyřzápasové pauze vynucené svalovým zraněním vrátil na trávníky nejvyšší severoamerické fotbalové soutěže MLS. Do zápasu svého Interu Miami proti Coloradu naskočil sice až po poločasové přestávce, stejně tak jako další hvězdy floridského týmu a Messiho bývalí parťáci z Barcelony – Sergio Busquets a Jordi Alba. Kapitánovi argentinské reprezentace pak stačilo pouhých třináct minut na hřišti k tomu, aby předvedl bezchybné zakončení a parádním angličanem vyrovnal na 1:1. Do konce zápasu nakonec ještě padly další dva góly a oba týmy se rozešly smírně 2:2. Fanoušci Miami si nyní od svého lídra s číslem 10 slibují další pravidelný přísun gólů a přihrávek, který by jejich tým konečně dotáhnul do play-off.