Koupit předplatné webu za akční cenu 99 Kč napořád

Video: Nejvtipnější faul všech dob. I viník se sám sobě směje

20. únor 2023
Sdílejte:
Vtipnější zákrok za žlutou kartu jste asi ještě neviděli. Autorem je Luke O'Nien ze Sunderlandu, který ukázal velký smysl pro humor i mimo hřiště.
Luke O'Nien slavil loni v létě postup do Championship. Teď pobavil celý svět. Ilustrační snímek.Foto: Profimedia

Osmadvacetiletý Luke O'Nien dostal v sobotu možná nejzábavnější žlutou kartu v historii fotbalu.

Hráč Sunderlandu napomenutí dostal poté, co se rozhodl zastavit protiútok Bristolu City za každou cenu. Udělal to ale zároveň tak, aby unikajícího Robinse Alexe Scotta nezranil. Skočil mu na záda.

Videoklip s O'Nienovým zákrokem se stal virálním na sociálních sítích a vyvolal smích už u diváků na Stadium of light.

O'Nien na něj navíc vtipně reagoval na sociálních sítích. „Tak jo, všichni jsme zjistili, že jsem idiot,“ napsal na Twitteru. Zároveň své sledující vyzval ke kreativitě, když jim za nejlepší úpravu videa nebo popisek k němu slíbil podepsaný dres.

Klub ze Sunderlandu loni po čtyřech letech postoupil ze třetí ligy do Championship, kde se mu daří. Po 32 odehraných zápasech je pátý, což je pozice zaručující baráž o třetí postupové místo do Premier League.

Kdyby se povedl druhý postup v řadě, byl by to sen, zvlášť po předchozím trápení, které skvěle zachytila netflixovská dokumentární série Sunderland 'Til I Die.


Související články

Happy end z Netflixu. Ještě nedávno utrápený klub sází na mládí, má Bellinghama

Sunderland má mladého majitele i nejmladší kádr v druhé lize. Věří, že ho to časem dovede zpátky do Premier League. Netflix už u toho ale asi nebude. Legendární dokumentární série Sunderland ’Til I Die servíruje tři nové díly, které zachycují obrat k lepšímu.

Přímák

AC Milán, Liverpool, ale i Rangers. Tady jsou možní soupeři pro českou top trojku

Tři české týmy v osmifinále evropských pohárů najednou je velká a příjemná novinka. V pátek po poledni se Sparta, Slavia a Plzeň dozvědí soupeře. Evropská liga se losuje v poledne, Konferenční liga o hodinu později. Projděte si, koho může česká top trojka dostat.

Zprávy

Ze Slavie do Sparty a zase zpět. Kdo měl Koška, byl nejlepší

Podle legendy právě při slavných volejích Jana Koška vzniklo zvolání „Piš!“ Fanoušci ho z tribun křičeli ještě dlouho po smrti nedostižného kanonýra.

Historie
Popup se zavře za 8s