Video: Nejvtipnější faul všech dob. I viník se sám sobě směje

20. únor 2023
Sdílejte:
Vtipnější zákrok za žlutou kartu jste asi ještě neviděli. Autorem je Luke O'Nien ze Sunderlandu, který ukázal velký smysl pro humor i mimo hřiště.
Luke O'Nien slavil loni v létě postup do Championship. Teď pobavil celý svět. Ilustrační snímek.Foto: Profimedia

Osmadvacetiletý Luke O'Nien dostal v sobotu možná nejzábavnější žlutou kartu v historii fotbalu.

Hráč Sunderlandu napomenutí dostal poté, co se rozhodl zastavit protiútok Bristolu City za každou cenu. Udělal to ale zároveň tak, aby unikajícího Robinse Alexe Scotta nezranil. Skočil mu na záda.

Videoklip s O'Nienovým zákrokem se stal virálním na sociálních sítích a vyvolal smích už u diváků na Stadium of light.

O'Nien na něj navíc vtipně reagoval na sociálních sítích. „Tak jo, všichni jsme zjistili, že jsem idiot,“ napsal na Twitteru. Zároveň své sledující vyzval ke kreativitě, když jim za nejlepší úpravu videa nebo popisek k němu slíbil podepsaný dres.

Klub ze Sunderlandu loni po čtyřech letech postoupil ze třetí ligy do Championship, kde se mu daří. Po 32 odehraných zápasech je pátý, což je pozice zaručující baráž o třetí postupové místo do Premier League.

Kdyby se povedl druhý postup v řadě, byl by to sen, zvlášť po předchozím trápení, které skvěle zachytila netflixovská dokumentární série Sunderland 'Til I Die.


Související články

Video: Frajeřinka nevyšla. Originálně zahozená penalta v La Lize

Mohla z toho být paráda, je z toho šaráda. Fotbalistům Raya Vallecana nevyšla rozehraná penalta.

Zábava

Olayinkova hlava je minimálně na čtyřzápasovou stopku. První liga s Jakubem Podaným

Kdo si zaslouží anticenu za největší pitomost předchozího víkendu? Jak blízko má Sparta k titulu poté, co smazala náskok Slavie? A skončí Pavel Hapal už teď v Baníku? Aktuální ligové otázky po 24. kole zodpovídáme s Jakubem Podaným.

První liga

Hloupost nás připravila o důležité body. Víkendová liga očima trenérů

Macík si dal do rukavic magnety a Petera Olayinku s Martinem Fillem čekají nepříjemné pohovory, když jejich týmy poztrácely body po jejich zkratech. Vítězem víkendu v boji o titul je Sparta, v boji o sestup to jsou Pardubice. Jak dění na ligových trávnících viděli koučové všech šestnácti klubů? Máme jejich hlasy.

Česká liga
Popup se zavře za 8s