Odemkněte si všechny texty a čtěte bez reklam. Koupit předplatné webu

Video: Gól roku z jedenácté ligy

14. únor 2023
Sdílejte:
Z nepovedeného přímáku byl nádherný volej a velká radost.
Za chvíli to přijde!Foto: Clapton CFC

James Briggs z anglického Claptonu CFC evidentně umí vystřelit. A to tak, že si rovnou zaslouží nominaci na gól roku. Minimálně ten amatérský.

Clapton je i díky němu na čele Middlesex County Football League Premier Division, tedy jedenáctého patra anglického klubového fotbalu.

A všichni exekutoři trestných kopů by si měli zapsat: když první střelu trefíte do zdi, ještě z toho jde vykouzlit zázrak.


Související články

Lednička plná piv. Brazilská legenda udělala i z dopingové kontroly mejdan

Odevzdat vzorek po vyčerpávajícím utkání je pro mnoho fotbalistů noční můrou. Legendární Brazilec Sócrates, který před 12 lety zemřel, však na mistrovství světa v roce 1982 při jednom čůrání na povel zažil krásný večer.

Legendy

Vstupenky na Euro 2024? Pořád se k nim dá dostat, tady je průvodce

Registrace přes web Fotbalové asociace ČR sice skončila už ve středu, ale o lístky na zápasy Česka můžete pořád ještě zažádat přímo přes web UEFA. Čas je do úterý. Prošli jsme celý proces a ukážeme vám, jak na to. Máme i printscreeny z procesu registrace.

Euro 2024

Milovníci retra v sedmém nebi. Predátorky se vrací

Nostalgie v posledních letech prostupuje celou společností a na retro vlně se veze i fotbal. V kurzu jsou předělávky starých dresů i dalšího oblečení v klubových barvách. Adidas teď navíc brnká na retro strunu i prostřednictvím nových modelů legendárních kopaček Predator a připravuje se na jejich 30. výročí.

Přímák
Popup se zavře za 8s