Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

Video: Mýval místo Messiho. V MLS komicky naháněli narušitele utkání

16. květen 2024
Sdílejte:
Zápas severoamerické MLS byl přerušený kvůli vniknutí na hřiště. Nejednalo se o exhibicionistu, ale o rozdováděného mývala, kterému se na hrací ploše líbilo a dlouho se nenechal chytit. Prohlédněte si komickou situaci.
Narušitel zápasu MLS, na snímku vpravo dole, byl nakonec dopaden...Foto: Profimedia

V MLS jsou už diváci zvyklí, že se na hřišti nahání Lionel Messi. Ve včerejším zápase mezi Filadelfií Union a New Yorkem City byl ale hlavní hvězdou večera zástupce zvířecí říše – zvědavý mýval, který se zatoulal na fotbalový stadion přímo během utkání. Necelých devatenáct tisíc diváků na tribunách mělo okamžitě o zábavu postaráno. Zvlášť když se pořadatelům nedařilo nezbedného chlupáče odchytit. Domácímu týmu každopádně toto rozptýlení soupeře nepomohlo a stejně s New Yorkem prohrál 1:2.

Související články

Bude hrát Plzeň o titul? A proč z ní nikdo nepůjde do pražských S?

Za které hráče může Viktoria Plzeň dostat balík přímo ze zahraničí? Bude klub v příští sezoně konkurovat pražským S v boji o Ligu mistrů? A hodil by se Tomáš Chorý do Slavie? Dvouhodinová podcastová nálož s analytiky Vojtěchem Mrklasem a Tomášem Daníčkem.

Podcast

Počítáme koeficient: Slávisti koukají do Itálie. Atalanta jim může dát jisté poháry

Příští dny v italské lize rozhodnou o nasazení českého vicemistra do předkol Ligy mistrů v příští sezoně.

Koeficienty

Anglická sprosťárna. Slavná píseň si dělá srandu z Němců

Nesmrtelný hit spojený s Eurem 1996 a následujícím světovým šampionátem má jeden hodně zábavný přesah. Jestli vám tedy nevadí hrubší výrazy…

Přímák
Popup se zavře za 8s