Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

Video: Koho tohle napadlo? Kloppa rozčílili oslavující fanoušci

11. listopad 2023
Sdílejte:
Liverpool prohrál ve čtvrtek v Toulouse a německý trenér z toho nebyl šťastný, zvlášť když se o zápase se zástupci médií musel bavit v místnosti kousek od slavících domácích fanoušků.
Foto: Profimedia

3:2 pro Toulouse znamenalo pro Reds první ztrátu bodů v Evropské lize. Pořád jsou první o dva body před svým francouzským soupeřem a před sebou mají zápasy s belgickým Unionem a Lincem. Takže liverpoolské vyhlídky na první místo ve skupině a přímý postup do osmifinále jsou pořád dobré.

To ale Jürgenu Kloppovi bylo po zápase na tiskové konferenci celkem jedno. Těžce rozdýchával, že zápas musel hodnotit v tiskovém středisku v bezprostřední blízkosti slavících domácích fanoušků.

„Měli jsme být v rozhodujících momentech lepší. To je všechno,“ zhodnotil ještě zápas.

A pak to přišlo: „Kdo měl nápad udělat tady tiskovou konferenci? To by bylo skutečně dobrá otázka. Wow!“

Související články

Video: Fantastické nůžky do Ligy mistrů. Boloňská kometa dobývá Itálii

Kandidátů na pozice zajišťující Ligu mistrů bylo před startem této sezony Serie A spousta. Málokdo by ale mezi ně zařadil Boloňu. Tým ze severu Itálie si jde ale nekompromisně za svým. Proti AS Řím nasměrovaly Boloňu k výhře parádní nůžky Oussamy El Azzouziho.

Serie A

Policejní šikana? K natáčení fanoušků došlo za pozvracený autobus

Proč si policie v neděli natáčela hradecké fanoušky s občankami u obličeje? Odvolává se na jejich problémové chování, které ale nespecifikuje. Podle hradeckého mluvčího šlo o pozvracený autobus. Policie svůj zákrok hájí tím, že předešla spáchání trestného činu. Žádnou konkrétní situací to ale nedokládá.

Fanoušci

Tragédie na pozadí historické éry. Prokletá čtyřka z Plzně

V roce 2011 pomohli Viktorii Plzeň k historickému postupu do Ligy mistrů. Jenže pak s nimi osud rozehrál krutou hru. Tři členové výtečného obranného kvarteta Plzně už nejsou naživu. Od sebevraždy Františka Rajtorala, který tento svět opustil jako první, teď uplynulo přesně sedm let.

Viktoria Plzeň
Popup se zavře za 8s