Video: Když se bortí katedrála. Do Camp Nou se zakously bagry

12. červenec 2023
Sdílejte:
Stadion Barcelony bude za několik let supermoderní multifunkční arénou. Když ale vidíte obrázky, jak se teď Camp Nou bourá, může vám krvácet srdce.
Demolice třetí tribuny Camp Nou pokračuje. Práce na rekonstrukci ochozu se nyní zaměřují na demolici jižní zóny a boční tribuny stadionu.Foto: Profimedia

V listopadu roku 2024 má být Camp Nou nový a větší, kapacita má vzrůst z 95 na 105 tisíc lidí. Než bude hotovo, budou hrát barcelonští na olympijském stadionu pro 60 tisíc lidí.

Většina stadionu bude zrekonstruovaná, kompletně nová bude jedna tribuna. Modernizace za zhruba 35 miliard korun teď vstoupila do vizuálně vděčné fáze, kdy se do fotbalové katedrály pustily bagry.

Fotbalové romantiky tohle bourání může zasáhnout…

A tady se na povedené vizualizaci můžete podívat, co Camp Nou čeká.

Související články

Příští reprezentační stoper? Liberec ho má půjčeného ze Slavie

Denis Halinský. To jméno si dobře zapamatujte. Podle fotbalového analytika Tomáše Daníčka tenhle 21letý střední obránce roste pro reprezentaci.

Liberec

Sázkařské tipy: Gólové hody v Edenu i Pardubicích. A spanilá jízda dalších favoritů

Favoriti budou v závěru tohoto týdne vítězit od Prahy až po Ružomberok. Nouze by podle našich analýz neměla být ani o větší počet gólů.

Sázkařský koutek

Tykač, Kania a přijdou další. Proč se jim vyplatí fotbalový klub?

Slavia, Liberec, nejnověji Mladá Boleslav a České Budějovice, ale nápadníci jsou i v Hradci Králové či Olomouci. Vysvětlíme vám, proč zájem roste.

Peníze
Popup se zavře za 8s