Koupit předplatné webu za akční cenu 99 Kč napořád

Ronaldo, už patříš na lavičku. Ze žáby na prameni může být užitečná hrozba

16. srpen 2022
Sdílejte:
Před rokem přicházel jako král, teď chce zmizet. Jenže ke smůle jeho i Rudých ďáblů se zdá, že Ronaldovy dny jsou už definitivně pryč a nikdo ho nechce. Kdyby si přitom legendární fotbalista dokázal přiznat, že už není nejlepší na světě, mohl by stále hrát důležitou roli i v týmech, do kterých by se mu chtělo.
Tak jak to vyřešíme?Foto: Christian Bertrand/Shutterstock

Byla to největší přestupová bomba minulého léta. Cristiano Ronaldo, jeden ze dvou nejlepších hráčů poslední dekády, se vracel do klubu, který z něj udělal superhvězdu. Portugalská legenda opět oblékla dres Manchesteru United. Šlo o událost, která důležitostí významně přesáhla běžnou agendu sportovních rubrik. Ronaldův návrat do Premier League zajímal všechny, ne náhodou se příspěvek s oznámením jeho příchodu stal jednou z nejlajkovanějších sportovních fotek sociální sítě Instagram.

Neuplynul ani rok a všechno je jinak. Rodák z Madeiry už v klubu být nechce, fanoušky i klub provokuje neomalenými výroky i dětinským trucováním. Kouče Ten Haga nakrkl předčasným odjezdem z přípravného zápasu, podle britského webu The Athletic zase legendární fotbalista obědvá u stolu sám a s nikým ze spoluhráčů se nebaví.

Portugalský veterán zkrátka dělá problémy a nevytváří kolem sebe dobrou atmosféru. A dle mnohých nejen v kabině, ale i na hřišti. Anglický novinář Jonathan Wilson to ostatně ve sloupku pro The Guardian nazval jasně. „Ten Hagovým prvním úkolem bude vyřešit největší chybu, kterou United napáchali – že přivedli Ronalda zpátky,“ nebere si servítky.

Související články

Happy end z Netflixu. Ještě nedávno utrápený klub sází na mládí, má Bellinghama

Sunderland má mladého majitele i nejmladší kádr v druhé lize. Věří, že ho to časem dovede zpátky do Premier League. Netflix už u toho ale asi nebude. Legendární dokumentární série Sunderland ’Til I Die servíruje tři nové díly, které zachycují obrat k lepšímu.

Přímák

AC Milán, Liverpool, ale i Rangers. Tady jsou možní soupeři pro českou top trojku

Tři české týmy v osmifinále evropských pohárů najednou je velká a příjemná novinka. V pátek po poledni se Sparta, Slavia a Plzeň dozvědí soupeře. Evropská liga se losuje v poledne, Konferenční liga o hodinu později. Projděte si, koho může česká top trojka dostat.

Zprávy

Ze Slavie do Sparty a zase zpět. Kdo měl Koška, byl nejlepší

Podle legendy právě při slavných volejích Jana Koška vzniklo zvolání „Piš!“ Fanoušci ho z tribun křičeli ještě dlouho po smrti nedostižného kanonýra.

Historie
Popup se zavře za 8s
Prémiový článek

Získejte přístup ke všem článkům. Nyní za akční cenu 99 Kč měsíčně napořád.

Získejte přístup ke všem článkům. Nyní za akční cenu 99 Kč měsíčně napořád.