Koupit předplatné webu

Padák pro Nagelsmanna! Nahradit ho v Bayernu má volný Tuchel

Aktualizováno
23. březen 2023
Sdílejte:
Bayern odvolal trenéra Juliana Nagelsmanna. Čeká se, že ho nahradí volný Thomas Tuchel.
Julian NagelsmannFoto: Vitalii Vitleo / Shutterstock

Julian Nagelsmann už není trenérem Bayernu Mnichov. Vedení klubu 35letého trenéra ve čtvrtek večer odvolalo, píše to německý zpravodajský web Kicker, který navázal na předchozí informace přestupového znalce Fabrizio Romana. Ten ve čtvrtek večer na Twitteru uvedl, že trenér Bayernu je krátce před vyhazovem a hlavním kandidátem na jeho nahrazení je Thomas Tuchel, který je aktuálně bez angažmá.

Julian Nagelsmann včera večer Kickeru řekl, že od Bayernu o svém možném konci nic neslyšel. Bavorský klub také zatím mlčí a vše oznámit během dneška.

Podle informací Kickeru už v minulých dnech došlo ke kontaktu mezi Thomasem Tuchelem a Bayernem. Tuchel, který v roce 2021 vyhrál s Chelsea Ligu mistrů, žije v Mnichově.

Devětačtyřicetiletý trenér je podle Kickeru zároveň v úzkém kontaktu s Tottenhamem Hotspurs, kde se silně kýve židle pod Antoniem Contem, měl by ale podepsat Bayernu.

Vedení Bayernu mělo být nespokojené se současným vývojem pod Nagelsmannem a ztrátou ligového vedení po porážce 1:2 v Leverkusenu.

Tuchela by podle informací Kickeru chtěli do funkce trenéra uvést ještě před zápasem s prvním Dortmundem, který se hraje 1. dubna.

Naše číslo 24

Vyzpovídali jsme Tomáše Součka nebo oscarového producenta a bývalého prezidenta LOSC Lille Michela Seydouxe. Řešíme tajemnou smrt východoněmeckého Beckenbauera. Celkem pro vás máme přes 160 stran unikátního čtení.

To chci!

Související články

Jednu Spartu, prosím. Proč fotbal láká miliardáře, i když prodělají

Pro bohaté Čechy nikdy fotbal nebyl příležitost k byznysu. Že by na něm vydělávali. Sloužil jim ale jako vstupenka: díky němu získávali kontakty, vazby a taky společenské uznání.

Peníze

Fotbaloví důchodci. Pět hvězd, které zastavily čas

Kdo by chtěl do penze? Ten, kdo se na ní dobře připraví a dá tomu čas. Jako tihle borci. A pokud nejste fotbalová hvězda, máme pro vás pár rad, jak si pohlídat klidný důchod.

Spolupráce

Haló, co se děje? Zdeněk Folprecht radí, jak zlepšit VAR

Povedená fanzóna i dlouhé čekání na VAR. Zdeněk Folprecht vyrazil na fotbal do Teplic a radí českému fotbalu, co opsat z Anglie, aby byl o další krůček dál.

Střed(a)
Popup se zavře za 8s