E-shop Football Club: Předplatné webu, knihy a mnohem více!

Roman Berbr

Roman Berbr byl mezi roky 2013 až 2020 místopředsedou asociace, ale fakticky fotbalu v Česku vládl. Za komunismu pracoval pro StB. Působil také jako fotbalový rozhodčí. Jeho partnerkou je bývalá rozhodčí a funkcionářka Dagmar Damková.

Facka fotbalovému moru. Proč dostal mladý hráč milionovou pokutu?

Milion korun a stop na 15 let. Match-fixing je fotbalová zhouba a Česko je v tomto ohledu světovou velmocí. Etická komise hříšníky v čerstvém případu nešetřila, jinak ale peklu čelit nejde. To vše shrnuje Luděk Mádl v textu, který původně vyšel na stránkách jeho projektu Je to kulatý.

Match-fixing

Fotbalová špína. Proč Paták pískal, i když všichni věděli, co je zač?

Má dluhy, proto nedávno na Admiře vyčaroval penaltu, jakou svět neviděl. Takové zprávy jdou zákulisím. Na příběhu Řezníka z Horní Břízy si ukážeme, jak zkažení lidé a cinklé sázky ničí fotbal.

Rozhodčí

Berbr u soudu přehledně. Proč se tam neřeší i Slavia se Spartou?

U plzeňského soudu začal velký proces, jehož hlavním aktérem je někdejší místopředseda fotbalové asociace Roman Berbr. V průvodci shrnujeme, o co jde, kdy zhruba čekat rozsudek i to, proč se u soudu řeší jen zápasy nižších soutěží a ne podezření na manipulace v nejvyšších patrech klubového fotbalu. Zeptali jsme se státního zástupce.

Česká liga
Popup se zavře za 8s