Ivan Hašek

Projekt 2026. Kdo může dostat Česko na mistrovství světa?

Reprezentace má za sebou nepovedené EURO, o kterém Ivan Hašek mluvil jako o přípravě na kvalifikaci na mistrovství světa. Aby si Česko na světovém šampionátu zase po 20 letech zahrálo, bude třeba správně využít stávající hvězdy, ale také lépe začlenit mladé dravce. Máme ale vlastně kde brát?

Reprezentace

Glosář Luďka Mádla: Má Hašek pokračovat? Počkejme na zimu a dívejme se do ciziny

Hašek s českým týmem na Euru propadl. Jiný by třeba postoupil ze skupiny. Limity v úrovni kádru by ale neprolomil ani Klopp. Reportér Luděk Mádl hodnotí dosavadní práci reprezentačního trenéra Ivana Haška.

Glosář

Hlavní problém podle Haška? Že jsme neporazili Gruzii

Česko – Turecko 1:2. Antonín Barák šel po dvou žlutých ze hřiště už po 20. minutách i tak Češi do posledních okamžiků bojovali o výhru. Nevyšlo to a reprezentace tak na Euru končí hned ve skupině. Takhle zápas hned po jeho skončení hodnotil trenér Ivan Hašek.

Euro 2024

Tohle není smůla, chybí nám kvalita. Ohlasy na rychlý konec Česka

Česko je mezi osmičkou, která na Euru s 24 týmy končí hned po skupině. Definitivně to stvrdila prohra 1:2 s Tureckem. Projděte si ta nejlepší zhodnocení situace českého národního týmu ze sociální sítě X.

Euro 2024

Ještě nechceme jet domů, hlásí Hašek. A doufá, že čeští fanoušci budou slyšet

Proti Turecku hrají Češi vlastně už první play off zápas na Euru. Jen výhra je posune dál. O rozpoložení reprezentace mluvil na tiskové konferenci trenér Ivan Hašek.

Euro 2024

Glosář Luďka Mádla: Jeden gól od Schicka je málo. A kde byl Chorý?

Depresi vystřídala česká útočná smršť. Bohužel bez adekvátního počtu balonů, co by se uhnízdily v gruzínské síti, hodnotí druhý český zápas na Euru reportér Luděk Mádl.

Glosář

Velký taktický rozbor: Proč bylo Česko tak pasivní? A proč by měl jít do hry Jurásek za Douděru?

Čím Portugalci Česko překvapili? Kde měli hráče navíc? Jak na to reagoval trenérský tým Ivana Haška? Udělal dobře? A na čem se dá stavět proti Gruzii a Turecku a co se naopak musí změnit?

Taktika

Glosář Luďka Mádla: Kéž by to byl jen špatný sen…

Tohle nebyla smolná prohra, ale krutá srážka s realitou, hodnotí úvodní vystoupení Česka na mistrovství Evropy reportér Luděk Mádl.

Glosář

Češi padli až v nastavení. Ptáme se: jakou známku od vás dostane reprezentace?

Ohodnoťte první výkon českého národního týmu na EURO 2024 známkou jako ve škole.

Anketa

Kadeřábek má být v základu. EURO vyhraje Francie, říká Jarolím

Rozhovor s Davidem Jarolímem, bývalým českým reprezentantem a kapitánem Hamburgeru SV, o evropském šampionátu v Německu, vyhlídkách našeho nároďáku, vzpomínkách na MS 2006 a EURO 2008 a také o příští sezoně Bundesligy.

Cesta na Euro
Popup se zavře za 8s