Promítání: ČR vs. Portugalsko! Diskuze: Voráček, Podaný, Tuček! Víc info zde

Český pohár

Český pohár se aktuálně hraje pod názvem MOL Cup. Jde o druhou nejprestižnější klubovou fotbalovou soutěž v Česku po první lize. Pohár se na rozdíl od ligy hraje klasickým vyřazovacím způsobem na jeden zápas.

Rychlý trest za hloupost. Divák hodil pivo po brankáři, tři roky nesmí na Plzeň

V půlce března trefil brankáře ženevského Servette kelímkem od piva, na konci dubna už věděl, že to má drahé a tři roky se nepodívá na fotbal. Tenhle případ ukazuje, že tresty za výtržnosti na fotbale mohou padat velmi rychle.

Fanoušci

I pohár má svůj tendr. FAČR po vzoru ligy hledá vysílatele na pět let

Fotbalová asociace ČR vyhlásila výběrové řízení na televizní práva českého poháru.

Zprávy

Když malá domů rušila presink. Na čtyřech historických výhrách Sparty vám ukážeme proměnu fotbalu

Čtyři velké zápasy definují čtyři generace sparťanů. Prožijte s námi znovu pamětihodná vítězství pražského klubu a sledujte, jak se v posledních třech dekádách vyvíjela jeho hra – ale i fotbal vůbec.

Taktika

Video: Slávistická ostuda. Tvrdík se omluvil za chování ženského týmu

Daly gól, když se brankářka soupeře starala o jejich spoluhráčku, a následně si odmítly nechat dát gól. Šéf Slavie se za to omluvil. Liga tak pro mistryně skončila ostudou a teď se chystají na derby ve finále poháru.

Zprávy

Rozhodčího bychom měli naklonovat. Finálové derby očima trenérů

Vítězem poháru je Slavia, která na Letné porazila Spartu před skvělou kulisou 2:0. Projděte si, jak finále na pozápasových tiskových konferencích zhodnotili oba trenéři.

Český pohár

Proč a o co se hraje na Letné? Průvodce k finálovému derby

O český pohár se dnes od sedmi večer utkají Slavia se Spartou. Hraje se na Letné a přímý přenos odvysílá ČT sport. Tady je finálový průvodce v otázkách a odpovědích.

Český pohár

Olayinka má po sezoně. Projděte si, co prozradily trenéři před finálovým derby

Ve středu od sedmi večer se na Letné utkají Sparta se Slavií o český pohár. Před soubojem o první trofej ze dvou, o které se oba odvěcí rivalové přetahují, mluvili dnes trenéři a kapitáni obou klubů s novináři. Projděte si jejich slova před velkým zápasem, vezmou vás do kabiny.

Český pohár

Finále poháru za 790 a 990 korun. Prodej začne za týden

Na Letné bude 3. května stejně slávistů jako sparťanů. V tomhle derby půjde o pohár.

Zprávy

Český fotbal zazářil. Pohár převálcoval i Premier League

Je nám nejblíž, ale často nad ním ohrnujeme nos. Český klubový fotbal včera ukázal, že skvělou pohárovou středou mohou být i zážitky z MOL Cupu. A fotbalové jaro teprve startuje.

Komentář

Evropa je blízko. V poháru se hraje o hodně, finálové derby by bylo na Letné

Český pohár vrcholí a pokud dnes Sparta se Slavií potvrdí role favoritů, bude se na začátku května hrát o pohár ve velkém derby na Letné. Vítězství v soutěži nabízí kromě jiného lepší vyhlídky na pohárovou Evropu než nemistrovská pozice v lize.

Zprávy
Popup se zavře za 8s