Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

Messimánie v Miami. Malí fandové si musí počkat, na přepálené lístky nemají

19. červenec 2023
Sdílejte:
Messiho debut v Major League Soccer je za dveřmi. Přímo v Miami jsme nasáli atmosféru tohoto obřího spektáklu, který má fotbalu v Americe definitivně zajistit pozici jednoho z nejsledovanějších sportů.
Messiho malí fandové v Miami.Foto: Profimedia

Před stadionem Interu Miami si desetiletý Nathan a jeho bratr Luis kopou do míče. Je začátek července a ve Spojených státech se zrovna hraje Zlatý pohár CONCACAF. Mezi kopou fanoušků s reprezentačními dresy vyniká Nathanův narůžovělý dres Interu Miami: nese Messiho jméno. Poněkud plachý Nathan panamského původu vysvětluje, že Argentinec je jeho vzor. „Když se díváte na jeho videa, můžete se spoustu věcí naučit a lidem to pomáhá,“ vysvětluje svou lásku k Messimu.

Související články

Rebelství i zásady. FC St. Pauli je originál, třeba dresy si dělá sám

Děláme fotbal jinak než ostatní. To je jedno z hesel hamburského klubu FC St. Pauli. V příští sezoně si to bude moct vyzkoušet znovu v Bundeslize, kam se vrací po třinácti letech. Čím obohatí německou nejvyšší soutěž?

Zelená je tráva

Další stanice Liga mistrů. Jsme nejlepší v Česku, užívá si Priske titul

Zatímco si Brian Priske užívá úspěch, který se naposledy ve Spartě podařil ještě Ivanu Haškovi, Jindřich Trpišovský ví, že zapsal neúspěch.

Česká liga

Glosář Luďka Mádla: Další stanice Liga mistrů. Priske Spartu pořád zlepšuje

Obhajobě titulu položila Sparta lepší základy v prvních poločasech, jejím fanouškům pokazil oslavy tvrdý zákrok policie a Zlín už se možná v lize kalibrované čáry nedočká.

Glosář
Popup se zavře za 8s
Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.

Staňte se předplatiteli Football Clubu a odemkněte si všechny prémiové texty! 

Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.