Odemkněte si všechny texty a čtěte bez reklam. Koupit předplatné webu

Messimánie v Miami. Malí fandové si musí počkat, na přepálené lístky nemají

19. červenec 2023
Sdílejte:
Messiho debut v Major League Soccer je za dveřmi. Přímo v Miami jsme nasáli atmosféru tohoto obřího spektáklu, který má fotbalu v Americe definitivně zajistit pozici jednoho z nejsledovanějších sportů.
Messiho malí fandové v Miami.Foto: Profimedia

Před stadionem Interu Miami si desetiletý Nathan a jeho bratr Luis kopou do míče. Je začátek července a ve Spojených státech se zrovna hraje Zlatý pohár CONCACAF. Mezi kopou fanoušků s reprezentačními dresy vyniká Nathanův narůžovělý dres Interu Miami: nese Messiho jméno. Poněkud plachý Nathan panamského původu vysvětluje, že Argentinec je jeho vzor. „Když se díváte na jeho videa, můžete se spoustu věcí naučit a lidem to pomáhá,“ vysvětluje svou lásku k Messimu.

Související články

Video: Den blbec! Anglický tým potopily v FA Cupu obří hrubky obrany

Fanoušci týmu Notts County nevěřili vlastním očím. Obrana jejich týmu ve včerejším utkání prestižního FC Cupu totálně vyhořela a darovala postup hostujícímu Shrewsbury.

Video

Počítáme koeficient: Český šampion do Ligy mistrů už za rok? Šance je

České kluby v pohárové Evropě řádí. Koeficientové šílenství, nový formát Ligy mistrů a šance Slavie na přímý postup do ní už v příští sezoně. To vše shrnul Luděk Mádl v průvodci, který původně vyšel na stránkách jeho projektu Je to kulatý.

Koeficienty

Půl miliarda ročně za ligu? Výsledky tendru na vysílací práva přehledně

Česká liga už definitivně ví, kdo ji bude příštích pět let vysílat. Kolik za to O2 TV zaplatí? Co lize přinese dalšího kromě peněz? Proč dosud kluby v Česku dostávaly třikrát méně? A bude se liga dál jmenovat po Fortuně? Odpovídáme ve shrnujícím průvodci.

Peníze
Popup se zavře za 8s
Prémiový článek

Podpořte naši redakci a získejte neomezený přístup ke všem prémiovým článkům.

Podpořte naši redakci a získejte neomezený přístup ke všem prémiovým článkům.