E-shop Football Club: Předplatné webu, knihy a mnohem více!

Beci v akci? Zdeněk Folprecht volal do Rumunska a těší se na derby

06. září 2023
Sdílejte:
Kalkulačku, skautské brýle i přímou linku do Rumunska tentokrát žhavil Zdeněk Folprecht, aby vám představil nejnovější posily pražských S, které přišly na poslední chvíli před uzavřením soupisek pro Evropskou ligu.
Nejnovější posila Slavie během tréninku rumunské reprezentace U21. Co Andres Dumitrescu do Edenu přináší, zjišťoval přímo v jeho předchozím klubu Zdeněk Folprecht.Foto: Profimedia

Skoro by se zdálo, že pondělí 4. září byly na trhu nějaké akční nabídky na krajní obránce. Sparta už od rána na svých sítích avizovala příchod pravého krajního obránce Angela Preciada, aby na to ve večerních hodinách navázal jejich největší rival, pražská Slavia. Ta si pořídila beka levého. Andrese Dumitresca.

Načasování obou transferů není náhoda. Do pondělní půlnoci se totiž uzavíraly soupisky pro Evropskou ligu, kde oba týmy budou hrát a usilovat i o postup ze skupiny.

Související články

Chelsea pod drobnohledem. Abramovič byl nejlepší majitel, říkají Pikous a Minha

Proč to v Chelsea nefunguje? V čem se lišili poslední dva majitelé? A pod kterým trenérem hrála v tomto miléniu nejlepší fotbal? Sportovní novináři a experti na Premier League Jan Pikous a Martin Minha rozebírají minulost, současnost i budoucnost slavného londýnského klubu.

Podcast

Komentář: Český fotbal pro fanoušky aneb nejde jen o plot v Edenu

Zástupce Slavie pokračuje v debatě o plotech v sektorech hostů na fotbalových stadionech v Česku. Co klub požaduje a jak toho chce dosáhnout? Se zákonodárci a zástupci policie by se prý měla otevřít i diskuze o policejních opatřeních na fotbale a možnostech používání pyrotechniky.

Fanoušci

Video: Parádní oslava! Lingr a Hancko vystřelili Feyenoordu finále

Československé duo hájící barvy Feyenoordu Rotterdam mělo svůj den. V semifinále nizozemského poháru dali oba hráči, kteří se ještě nedávno proháněli po trávnících ve Fortuna lize, každý po gólu a otočili průběh zápasu s Groningenem.

Feyenoord
Popup se zavře za 8s
Prémiový článek

Získejte přístup ke všem článkům. Nyní za akční cenu 99 Kč měsíčně napořád.

Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.