Beci v akci? Zdeněk Folprecht volal do Rumunska a těší se na derby

06. září 2023
Sdílejte:
Kalkulačku, skautské brýle i přímou linku do Rumunska tentokrát žhavil Zdeněk Folprecht, aby vám představil nejnovější posily pražských S, které přišly na poslední chvíli před uzavřením soupisek pro Evropskou ligu.
Nejnovější posila Slavie během tréninku rumunské reprezentace U21. Co Andres Dumitrescu do Edenu přináší, zjišťoval přímo v jeho předchozím klubu Zdeněk Folprecht.Foto: Profimedia

Skoro by se zdálo, že pondělí 4. září byly na trhu nějaké akční nabídky na krajní obránce. Sparta už od rána na svých sítích avizovala příchod pravého krajního obránce Angela Preciada, aby na to ve večerních hodinách navázal jejich největší rival, pražská Slavia. Ta si pořídila beka levého. Andrese Dumitresca.

Načasování obou transferů není náhoda. Do pondělní půlnoci se totiž uzavíraly soupisky pro Evropskou ligu, kde oba týmy budou hrát a usilovat i o postup ze skupiny.

Související články

Kritizuje europoslance Turka, pole by předělil podle dánského vzoru. „Jiný“ fotbalista Adam Gabriel

Adam Gabriel je originál. Není moc fotbalistů, kteří se zajímají o životní prostředí a nebojí se o tom mluvit. Stejně jako třeba o svých názorech na politického skokana poslední doby.

Zelená je tráva

Video: Vítězný gól Němců rozzlobil Maďary. Ptáme se: měl rozhodčí pískat faul?

Německo – Maďarsko 2:0. První gól dali Němci po situaci, proti které Maďaři protestovali u rozhodčího Makkelieho. Ten si však stál za svým a nerozporoval ho ani VAR, který vše zkoumal. Prohlédněte si Musialův gól a dejte vědět, jak vidíte spornou situaci.

Euro 2024

Glosář Luďka Mádla: Kéž by to byl jen špatný sen…

Tohle nebyla smolná prohra, ale krutá srážka s realitou, hodnotí úvodní vystoupení Česka na mistrovství Evropy reportér Luděk Mádl.

Glosář
Popup se zavře za 8s
Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.

Staňte se předplatiteli Football Clubu a odemkněte si všechny prémiové texty! 

Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.