Zažijte Fotbal jinak! Vstupenky na akci FC v prodeji zde

Beci v akci? Zdeněk Folprecht volal do Rumunska a těší se na derby

06. září 2023
Sdílejte:
Kalkulačku, skautské brýle i přímou linku do Rumunska tentokrát žhavil Zdeněk Folprecht, aby vám představil nejnovější posily pražských S, které přišly na poslední chvíli před uzavřením soupisek pro Evropskou ligu.
Nejnovější posila Slavie během tréninku rumunské reprezentace U21. Co Andres Dumitrescu do Edenu přináší, zjišťoval přímo v jeho předchozím klubu Zdeněk Folprecht.Foto: Profimedia

Skoro by se zdálo, že pondělí 4. září byly na trhu nějaké akční nabídky na krajní obránce. Sparta už od rána na svých sítích avizovala příchod pravého krajního obránce Angela Preciada, aby na to ve večerních hodinách navázal jejich největší rival, pražská Slavia. Ta si pořídila beka levého. Andrese Dumitresca.

Načasování obou transferů není náhoda. Do pondělní půlnoci se totiž uzavíraly soupisky pro Evropskou ligu, kde oba týmy budou hrát a usilovat i o postup ze skupiny.

Související články

Zažijte fotbal jinak. Další event Football Clubu je tady!

Football Club pořádá další společenskou akci, tentokrát s názvem Fotbal jinak. Co má s fotbalem společného architektura, muzika, investice nebo pohádky? Adam Gebrian, Jan P. Muchow, Martin Hosták a Zdeněk Folprecht vás přesvědčí, že mnohem víc, než byste si možná mysleli. Bude se také promítat film o fotbalové kultuře v různých koutech světa a nebude chybět ani raut.

Zábava

Bude se hrát, nebo jen běhat? Zápas podzimu očima expertů

Oba vedou ligu se stejným počtem bodů, oba kluby vstoupily vítězně do Evropské ligy. V neděli na sebe narazí poprvé v této sezoně. Má tohle derby favorita? A s čím do něj Brian Priske a Jindřich Trpišovský půjdou? Ptáme se fotbalových znalců.

Derby

Cesta za snem startuje. Češky hrají o vyšší ligu i Euro

Muži odehráli už tři ročníky, ženám startuje premiérová Liga národů. Češky jsou ve druhé ze tří lig a když se dostanou výš, budou mít lepší vyhlídky na premiérový postup na velký turnaj.

Ženský fotbal
Popup se zavře za 8s
Prémiový článek

Podpořte naši redakci a získejte neomezený přístup ke všem prémiovým článkům.

Podpořte naši redakci a získejte neomezený přístup ke všem prémiovým článkům.