Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Objednávky zde

Co chybělo Arsenalu a kdo půjde do Chelsea? Rozebíráme uplynulou sezonu Premier League

24. květen 2024
Sdílejte:
Další sezona anglické Premier League je u konce. Šampion se neměnil, i tak ale nejpopulárnější liga na světě rozhodně nenudila. To nejzajímavější rekapituluje nový podcast Football Clubu s Karlem Häringem a Janem Pikousem.
Hráči Manchesteru City se radují z dalšího titulu. Jaká byla uplynulá sezona Premier League hodnotí Karel Häring a Jan Pikous.Foto: Profimedia

Trofej pro vítěze už počtvrté za sebou pozvedli hráči Manchesteru City. Je kvůli tomu Premier League méně atraktivní? A vážně Pep Guardiola z klubu příští rok odejde?

Řeč přišla i na Arsenal, který navzdory druhému místu zažil parádní sezonu. Liverpool nakonec skončil až třetí a hlavní událostí bylo pro tým z Anfieldu loučení s Jürgenem Kloppem.

Chelsea i přes úspěšný finiš ukončila spolupráci s Mauriciem Pochettinem. Čeká něco podobného i na Erika ten Haga v United? A v čem tyto dva kluby zaostávají?

To vše v nové epizodě Football Club podcastu rozebírají fotbalový novinář Jan Pikous a šéfredaktor Premier League na Canal+ Sport a spoluzakladatel Football Clubu Karel Häring.

Přejeme vám příjemný poslech!

Partner Football Clubu

Betano je hlavním partnerem sekcí Cesta na EuroSpartaGirlPowerSázkařský koutek.

Související články

Sázkařské tipy ke startu Eura. Němci ve formě i beton v české skupině

Pohodová úvodní jízda favoritů turnaje, ale i urputná obrana v naší skupině. Vybrali jsme pět zápasů ze začátku Eura, které by neměly nechat žádného sázkaře chladným.

Sázkařský koutek

Nejhorší mistři. Na postup ze skupiny stačí tři remízy, ukázal Ronaldo

Co stačí v současném systému na postup ze skupiny na Euru? Dobře to ukazuje příklad mistrů Evropy z roku 2016…

Přímák

Německo na startu Eura: optimismus i otazníky kolem chybujícího Neuera

Čtvrtý neúspěch na velkém turnaji v řadě by byl pro německý fotbal devastující. Poničil by nejen jeho sportovní reputaci, ale způsobil by i ekonomické problémy. Na startu EURO však nikdo v zemi pořadatelů takhle černé brýle nasazené nemá. I díky návratu Toniho Kroose a slibnému jaru panuje mírný optimismus.

Cesta na Euro
Popup se zavře za 8s